Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 év után lehetségesnek...

3,5 év után lehetségesnek tartanád, hogy a párod nem visz magával egy esküvőre?

Figyelt kérdés
3,5 év után elképzelhetőnek tartanád, hogy a párod családostól (szülei, öccse) elmegy egy esküvőre és Téged nem is hív? Egyéb nagyszabású családi ünnepség?
2011. ápr. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom, ki tudja és ki nem, de egy esküvőre mindenképpen úgy szokás meghívni az embereket, hogy a családjukkal, vagy a párjukkal. Másképp elég nagy illetlenségnek számít.

Alternatív megoldás, szokott lenni, ha így sokan vannak, akkor az esküvőre csak a közeli rokonságot és azok családját hívják, aztán szerveznek egy kisebb házibulit a barátoknak.

Persze illetlenség ide-vagy-oda, megtörténhet ilyesmi. Teljesen biztos vagyok benne, ha velünk történne ilyen, a párom nem menne el nélkülem és én se nélküle.

De a mi családunknak eszébe sem jutna ilyesmi, igaz már házasok vagyunk, de amíg nem voltunk is, még a ballagásokra is közös meghívót kaptunk.

2011. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
22%

Még egy egyszerű családlátogatásra is visz magával (messze laknak a nagyszülők), nemhogy egy ilyenre ne vinne...őt ismerve nélkülem nem is menne...mi is lassan 4 éve vagyunk együtt

de a rokonok nem is csinálnának olyat h engem lefelejtenek...


bár igazából egy jóideje már nem is hivnak,mivel mondták hogy ne kelljen már mindig invitálni mindenhova,vegyem egyértelműnek,hogy ahova páromm megy,ott nekem is van helyem:)


én egy olyantól mint nővéreddel csinálnak,megsértődnék eléggé

23/N

2011. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Köszönök mindenféle választ:) bocs, hogy nem reagáltam hamarabb, most kerültem géphez...
2011. ápr. 14. 17:35
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 4 év az már nem "aktuális barátnőcske" kategória,illett volna meghívni.

Ettől függetlenül nem kell kiakadni szerintem ezen,ez van,igaza van annak is aki azt írta,hogy az ő esküvőjük,azt hivnak meg akit akarnak,és akit nem azoknak nem tartoznak magyarázattal.

2011. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2011. ápr. 14. 22:42
 56/56 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, ki tudja és ki nem, de egy esküvőre mindenképpen úgy szokás meghívni az embereket, hogy a családjukkal, vagy a párjukkal"


Hát épp ez az. Meghívták a családot. HA példának okáért küldek meghívót a szülőknek és "kedves családja" szöveggel, akkor az bizony azt jelenti, hogy szülők, meg a gyerekeik. Mert sehol nem volt az írva, hogy a pasi külön kapott meghívót és bár tudják, hogy majdnem négy éve van egy barátnője, de ki volt emelve, hogy magába menjen. nyilván a szülőket elhívták a családjukkal. Amibe a szülők, meg a saját gyerekeik tartoznak. A gyerekeik női már nem.


De amúgy a kérdés eleve elég vicces, mert az van benne, hogy a pasit meghívták az esküvőre és ő nem hívja a csaját. Hrmmm. Nem az ő tiszte meghívni embereket, hanem azoké, akik szervezik, szóval rajta nem kéne csattanni az ostornak.

2011. ápr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!