Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 év után lehetségesnek...

3,5 év után lehetségesnek tartanád, hogy a párod nem visz magával egy esküvőre?

Figyelt kérdés
3,5 év után elképzelhetőnek tartanád, hogy a párod családostól (szülei, öccse) elmegy egy esküvőre és Téged nem is hív? Egyéb nagyszabású családi ünnepség?
2011. ápr. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Aki elmegy az meg amúgy is viszi a pénzt szóval ez nem kifogás...a nővéremmel egyébként nincs gond...nem beszólogatós, inkább csendes, aranyos, visszahúzódó...végül is mindegy csak fura

:)

köszi a válaszokat

2011. ápr. 13. 23:59
 22/56 anonim ***** válasza:
9%

De jo, hogy lepontoztatok a sajat tapasztalatomert! Tok felesleges irni ide.


Olyat nem kell meghivni, akinek a parjat utanfutonak tartod. Ezek szerint ott nincs jo kapcsolat, nem kell meghivni. Ennyi. Az utanfutot ironak mondom. Remelem, majd teged is igy hiv valaki.

2011. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Hátha eddig mindenhova meghívták,a rokonság akkor már ismeri,és nem normális hogy nem hívták most.Talán valami van a háttérben kettöjük között amiröl te nem tudsz persze.
2011. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam, már csak azért is, mert egyáltalán válaszolt, az, hogy egyet értek-e vagy sem más kérdés.

Amúgy szerintem nem nevezhetsz senkit "utánfutónak", főleg, ha az illető annyira fontos neked, hogy elakarod hívni. Őszintén ha engem hívnának és a páromat "utánfutónak" neveznék messze elkerülném a helyet. Aki szeret engem tiszteljen meg azzal, hogy a páromat is "elviseli"...Ha nem akarja elviselni a páromat, oké, de akkor én sem megyek, egyszerű...


Mondjuk itt nem tudom hogy lesz de én így gondolom

2011. ápr. 14. 00:02
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

férjem távoli rokonának volt 2 éve az esküvője. a meghívót úgy kapták anyósék, hogy őket és a gyerekeiket meghívják... tehát engem és a sógornőmet nem.

engem nem bántott a dolog, még soha nem találkoztam velük, nem gazdagok, hogy nagy esküvőt tartsanak de mégis úgy illett ha anyósomékat meghívják, a két gyereküket is. akkor már 8 éve voltunk együtt... egyébként nem ment el a férjem, azt mondta nélkülem nincs kedve pedig mondtam menjen, biztos jó lett volna rég nem látott rokonokkal találkoznia

2011. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi Neked is:) ez így érthető, de ha a párodnak címeznek külön akkoriban azért elvártad volna az XY és kedves párja megnevezést, nem?

Az, hogy ha csak a szülőket hívják, és a gyerekeket általuk az úgy oké...

Mindegy, csak szemembe tűnt a téma...

Egyébként semmi baj köztük, csak jelenleg nem találkoztak pár hete, a srác kint van Németországban, a nővérem itthon. Így csak az esküvő említődött, hogy ki megy az nem. Majd ha hazajön, most már kivánicsi leszek:D

2011. ápr. 14. 00:06
 27/56 anonim ***** válasza:
85%

Még ezt a hülyeséget! Azért mert mondjuk nekem 20 emberre van pénzem, azért inkább ne hívjam meg a fél családomat, mert a pasijuk/nőjük, akik amúgy se nem nem férjük, se nem feleségük, csak úgy együtt vannak be fognak sértődni?


Meg mi az, hogy aki jön az viszi a pénzt is? Nem mindenki úgy szervezi meg, hogy na majd akkor visszajön az ára az ajándékból, hanem csak annyit hív meg, akit ki is tud fizetni.


Ha mondjuk én úgy számolok, hogy mindenki hozná a pasiját/nőjét, (aki nem is családtag, ha tetszik, ha nem!!!!) akkor az nálunk 10 plusz ember lenne, ami fejenként jelentene 10x11 ezer forintot a kajában. Aztán meg még ki tudja ki jön e valami. Nekem 110 ezer forintot nem olyan könnyű kicsapni a párnahajból olyanokra, akik nem is a család tagjai, se nem az én személyes barátaim. Amúgy azt meg ne mondja már nekem senki, hogy egy olyan összejövetelen, ahol ott van 30 családtagja, olyan rosszul fogja magát érezni a pasija/csaja nélkül. Vagy egymás s3ggébe vannak nőve?

2011. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

igazad van, a címzett az szokott lenni:

"Önt és kedves családját..."


na de majd ha hazajön és kiderül miért, írd meg nekünk :)

2011. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

00:07

Őszintén, nem tudnál kicsit visszább venni a hangnemből?

Szerintem attól mert két ember (MÉG) nem házasodott össze igen is tekinthető EGY PÁRNAK és igen is illik meghívni. Ha az illető olyan fontos az esküvődön, hogy megjelenjen, akkor elviseled (és megpróbálsz jópofát vágni) a párjához. NEm beszélve arról, hogy ha nem is ismered azt a lány, hogy a fenébe alkotsz róla véleményt? És itt nem arról van szó, hogy "egymás se.ggébe vannak nőve", amint látod, jelenleg sincsenek egy országhatáron belül. Szerintem csupán jóindulat kérdése az egész, de mindegy...

2011. ápr. 14. 00:14
 30/56 anonim ***** válasza:
52%
00:07 értek egyet,minek kell mindenféle jött-mentet,fűt-fát-mezei bokrot meghívni,éppen aktuális,ügyeletes barátnőt,barátot odahívni családi ünnepségre?
2011. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!