Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 év után lehetségesnek...

3,5 év után lehetségesnek tartanád, hogy a párod nem visz magával egy esküvőre?

Figyelt kérdés
3,5 év után elképzelhetőnek tartanád, hogy a párod családostól (szülei, öccse) elmegy egy esküvőre és Téged nem is hív? Egyéb nagyszabású családi ünnepség?
2011. ápr. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
25%
Nem tartanám lehetségesnek. Nyilván rosszul esne, de hamar visszavágnék.
2011. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
80%

ha engem nem hívtak csak őt, persze.

Ha nincs semmi hivatalos köztünk (eljegyzés, házasság) akkor nem kötelező engem is meghívni.

Én nem akadnék ki, van ilyen

2011. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartanám lehetségesnek. Ennyi idő után már együtt kellene, hogy meghívjanak titeket, és együtt kellene mennetek.
2011. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
84%

Jobb, mintha az lenne, hogy nem akarok menni és muszáj...

Vagyis én ennek örülnék.


Ha te szereted az ilyen rendezvényeket és mennél:

Kérdés, hogy milyen kapcsolatban vagytok, a szüleit mennyire ismered, családi ünnepeken velük szoktál-e lenni...? És te mennyire cipeled magaddal hasonló családi ünnepekre...?

Ezeket ha leírnád, akkor biztosabb választ tudnánk adni...

2011. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%
Vagy lehet azért nem akarnak vinni, mert majd a ti eljegyzéseteken és esküvőtökön akarnának bemutatni a rokonságnak... Végülis így logikus, mégha duzzogsz is.
2011. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális....nem egészen az ő döntése, a létszám azért meghatározott szokott lenni....
2011. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, a nővéremről. Nálunk kicsi a család se anyunak van egy testvére, apunak nincs testvére, szóval itt be is zárul a nagy rokonság.

Nálunk az elmúlt 3 évben semmi nem volt, náluk pedig több minden is volt...esküvő, eljegyzés, konfirmálás stb...most ismét jön két nagyszabású esemény, még nem beszéltek ki megy, ki nem. Számomra furcsa lenne ha nem hívnák, mert majdnem 4 év nagy idő, eddig mindenhova hívták, viszont másik oldalról nem volt visszahívás, de ez meg nem a nővérem hibája:(

Szerintetek?

2011. ápr. 13. 23:37
 8/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyből miért asszociáltok, csak egy kérdés volt, ami mögött nincs se duzzogás, se sértődés. Csak egy kérdés, kész.
2011. ápr. 13. 23:38
 9/56 A kérdező kommentje:
* se nélkül
2011. ápr. 13. 23:38
 10/56 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is normális, nincs közöttetek hivatalos kapcsolat, a meghívó egyáltalán ismer téged? Mert, ha nem minek hívjon meg, nem vagy családtag, csak " barátnő ". Őszintén szólva, ha én esküvőt szerveznék én sem kérdezgetném meg mindenkitől, milyen a kapcsolati állapota, mi közöm nekem ahhoz, főleg ha nem is ismerem, minek hívjam meg.
2011. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!