Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 év után lehetségesnek...

3,5 év után lehetségesnek tartanád, hogy a párod nem visz magával egy esküvőre?

Figyelt kérdés
3,5 év után elképzelhetőnek tartanád, hogy a párod családostól (szülei, öccse) elmegy egy esküvőre és Téged nem is hív? Egyéb nagyszabású családi ünnepség?
2011. ápr. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő a menyasszony, és a vőlegény, illetve a szertartás után az ifjú pár nagy napja. Azt hívnak meg, akit ők akarnak.Ha a nővéred nincs benne ebben a kőrben, akkor ez van, tudomásul kell venni.
2011. ápr. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
32%

'Amint fizeti a költségeimet elhívom.'


Csak nem megy tán pénz nélkül , üres kézzel!:))

Amúgy utálom az esküvőket, mert ott táncolni kell .Mondja is asszonykám : miért nem táncolok, hisz már az ősember is táncolt.Hja ,mondom kínjában mikor rábacott az ujjára:)


Na meg az ittas embereket se bírom.Nem is megyünk ám évek óta csak olyanokhoz akik a mienken is ott voltak , de még olyanhoz is volt , h csak a pénzt küldtük el és szóltunk, h ne várjanak mert pont akkor leszek majd megfázva vagy mittomén milyen kifogásom lesz.

2011. ápr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk nagy a család, de nem fogom azt mondani senkinek, hogy hé hadd tartsuk nálad az esküvőmet, nálunk meg nem férünk el.


És de persze lehet jönni üres kézzel is, mert aki a barátom és családtagom, azt azért hívom meg, hogy ott legyen, nem azért, hogy hozza a pénzt, de az épp aktuális barátnőnél már nem tudok ilyen nagylelkű lenni, mert az sokba kerül. És nem egy van. Meg nem kettő. Meg akkor már amaz is jöjjön. Meg a másik is. És így tovább.

2011. ápr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy nézzük reálisan. Nem a pénzre hajtok, de aktuális barátnőcske sem fogja azt mondani, hogy na én is jövök, adjunk akkor egy tizessel többet. Elvégre ő csak egy pár, csak egyetlen plusz ember, nincs is szoros kapcsolatban a házasodókkal, majd a párja rendezi az ajándékot, ő meg csak úgy jön. Ezt megcsinálhatja a nagyanyám, az unokatesóm, a keresztanyám, de a "tudod az a kis vörös, akivel a Sanyika most épp jár" az már nem. Sajnálom nem vagyok milliomos. :)
2011. ápr. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
15%

pont tegnap volt az a kérdés h bunkók a családtagok és 50 rugót kérnek el rokontól h ott lehessenek. lehet h jobbnak látta ha nemhívja meg mert rosszul érezné magát a párja.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

2011. ápr. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem normális, hogy a nővéredet nem hívták meg. Nem egy "épp aktuális barátnőről" van szó. Ez eléggé taplóság. Ha pl. én is mondtam voltam anno tesómnak, hogy a csajodat ne hozd, mert nem kerül rá? Szerintem akkor ő sem jött volna el. Ez annyira primitív emberek. Ha lagzit csapok, akkor a meghívott vendégek párjait is szívesen látom. Ha valaki lagzit csap, akkor nem kellene a pénznek kifogásnak lennie!
2011. ápr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
12%
Három és fél év után , nem kérdés , h a pároddal együtt mész vagy sem.Már össze tartoztok, ha tetszik ha nem .Bunkóság ha külön akarnak látni titeket.
2011. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem normális, hogy a nővéredet nem hívták meg. Nem egy "épp aktuális barátnőről" van szó. Ez eléggé taplóság."


Abban mi a taplóság, hogy valahol meg kell húzni a határt? Meg azt sem tudjátok kinek az esküvője, lehet életükben se nem látták se nem hallották a csajt, és csak a családot hívták meg.


A pasi nem bunkó, mert nem ő dönti el, hogy kit hívtak meg, akinek meg esküvője van, az azt hívja el, aki NEKI fontos, hogy ott legyen, nem azt, akit amúgy valamelyik szegről-végről rokon be akar még hozni.

2011. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
16%

Én azon akadtam ki, hogy páran úgy gondolják, egy lassan 4 éves kapcsolatban nincsen semmi hivatalos (pl. eljegyzés, házasság.) Főleg a mai világban, ezt a kijelentést azért kétszer is át kellene gondolni.

Összeházasodni lehet fél éven belül is, "járni" vagy pár alkotni évtizedekig. Mégis a házasság az erősebb? Én nem így gondolom.

Mi van akkor, ha ez a pár sosem fog összeházasodni (mondjuk anyagi okok miatt vagy egyszerűen józanságból), de lesz két gyönyörű gyerekük és életük végéig boldogok lesznek egymás mellett. Mégis házasság nélkül ez a forma nem hivatalos? Ugyan már.. Nekem csak ez bökte a szemem.

2011. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
12%
Nekem (is) furcsa, hogy nem hívták meg. Még mikor a szomszédunk fia nősült, akkor is megkérdezte a szomszéd, hogy van e épp barátom, mert akkor természetesen őt is vigyem.
2011. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!