Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 év után lehetségesnek...

3,5 év után lehetségesnek tartanád, hogy a párod nem visz magával egy esküvőre?

Figyelt kérdés
3,5 év után elképzelhetőnek tartanád, hogy a párod családostól (szülei, öccse) elmegy egy esküvőre és Téged nem is hív? Egyéb nagyszabású családi ünnepség?
2011. ápr. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
60%

Meglepődnék. Miután megtudtam, hogy hívtak-e engem is, és azt mondja, hogy nem, akkor rendben, a páromra nem haragudnék. Kicsit furcsán pislognék a rokonság gondolkosásán. Viszont ha engem is hívtak, csak ő nem hívott, akkor átértékelném a kapcsolatunkat.

Szerintem már kb. egy egy egy éves kapcsolatnál illik a párt "egynek" tekinteni, és természetesnek venni, hogy mindenhova közösen hívni őket.

2011. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
70%
23:39-es vagyok, akkor még nem volt kint a kommented, de akkor ezt a nővérednek kellene megbeszélni a pároddal. De miért vinné magával, ha ott a nővéred nem ismerik? Amit írtam fenntartom, hivatalos kapcsolat nincs köztük így semmiféle kötelezettség sem.
2011. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
75%

*a párjával

Jaj már késő van.:)

2011. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
azért szerintem 20 év fölött bármilyen meghívót illik úgy címezni, hogy XY és kedves párja...különben is egy felnőtt ember mit csináljon a barátnője nélkül egy esküvőn? őszintén, ha nem ilyen meghívót kapnék, én inkább otthon maradnék, majdnem 4 év azért nem azt jelenti, hogy két tizenéves fél éve "jár"...
2011. ápr. 13. 23:42
 15/56 anonim ***** válasza:
53%
En csak azt tudom leirni, ahogy nalunk volt. Nagyon fontosnak tartottuk, hogy mindenkinek ott tudjon lenni a parja is az eskuvonkon, ha mi nem ismerjuk a valasztottat szemelyesen, mert igy jo a parnak, igy nem lesz sertodes belole koztuk. Tehat direkt ugy hivtuk oket, hogy a parja is jonni tudjon, pedig ezek nem olyan kozeli rokonok. Igy voltak az eskuvon olyan parok is, akik par honapja jottek ossze, nem kozel 4 eve. Nagy bunkosagnak tartom. Ahol elfer x ember, x plusz 1 is elfer. 3,5 ev utan nekem nagyon nem tetszene ez a dolog foleg, hogy azt irod, hogy ez nem egyszeri alkalom es eddig semmire sem hivtak meg. Vajon a fiu nem hivja a noveredet vagy a szulei nem akarjak? En szova tennem a fiunak a novered helyeben, ez biztos. Nem tudom, hany evesek. Nem lehet, hogy a fiu szulei azt gondoljak, hogy ez nem egy komoly kapcsolat? Abban az esetben, ha tizenevesek, ugy ertem.
2011. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen normális ha nem hívják,nincs ebben semmi gond.Én ezen nem agyalnék,sőt örülnék,hogy nem kell bohóckodni.
2011. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

"hogy azt irod, hogy ez nem egyszeri alkalom es eddig semmire sem hivtak meg. "

De pont, hogy eddig mindenhova meghívták...

2011. ápr. 13. 23:47
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,nem akarlak megbántani,de mi is meguntuk,hogy egyik kedves rokonunk nője,mindenkit lenéz,mindenkit kritizál,mindenkit megsért a családunkban,teszi ezt minden családi eseményen,eljegyzésen,esküvőn,sima családi összejöveteleken is.Besokalltunk,és egyszerűen megkértük,hogy többet ne hozza közénk a hölgyet.Ő azóta is szívesen eljön a nő nélkül is,és nagyon jól érzi magát,egyáltalán nem sértődött meg.

Lehet hogy nálatok is pont ez a helyzet,nem kedvelik a nővéredet,ilyen egyszerű.

2011. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
Egy esküvőre pláne egyértelmű, hogy párban szokás meghívni, főleg ha nem tiniszerelemről van szó.
2011. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
82%
Általában fejenként minimum 10ezerre jön ki egy ember megetetése az esküvőn. ez a a nővéred szempontjából na de hát csak egy tizes, a másik oldalról viszont, ha van plusz 10-11 ilyen utánfutó, akkor az egy százezer feletti kiadás. Nem a nővéred pasija dönti el ki megy esküvőbe, hanem az, aki rendezi és fizeti.
2011. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!