Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar 10 év után sem...

Miért nem akar 10 év után sem összeköltözni?

Figyelt kérdés
Vagyok én(nő) és van a párom(férfi), meg az a tíz év, amióta együtt vagyunk. Két éve jártunk, mikor épp lett elég pénzem, hogy vegyek egy kisebb házat. Ő fel is vetette, hogy de jó lesz, majd át kell kicsit alakítani és ő is odaköltözik.Megkérdeztem, hol vegyek, az ő falujában, vagy az enyémben(városi életet alapból nem kedveljük). Mondta, inkább az enyémben, mert otthon a családja csak kihasználja, meg a haverok rajta lógnak és végre de jó lesz máshol.Ahhoz képest még most is otthon lakik, pedig a "közös" ház felujítva várja. Mondjuk az is fura volt, hogy ő nem feccolt bele pénzt az átalakításra, bár ő ragaszkodott hozzá. Tíz év után még mindig csak hétvégén látom(főleg vasárnap), naponta értekezünk telefonon és legalább hetente egyszer őrjöng, hogy ő már megőrül otthon és "leköltözik". Aztán várom, de csak nem jön. Ha kérdezem, pedig már jó pár éve kérdezem, hogy mikor jön már, mindig mondja, hogy már nemsokára, meg hogy ebben a hónapban, de ebben az évben már tuti, de mégsem jön. Megkérdeztem sokszor, átbeszéltünk mindent, és már szinte meg is győz, és mégsem. Ha szakítok, mert rákényszerít a radikális lépésre, akkor teper vissza, és kb két hétig egyfolytában velem van, aztán megint lemorzsolódik. Sógornőmet is faggatom, de ő se érti. Semmi dolga már otthon, a szülei sem szorulnak rá. Jelzem, jól főzök, kiszolgálom, minden elé van rakva, övé a távkapcsoló, (van sör!)kifejezetten el van kényeztetve, plusz a helyi haverjai java is megnősült már. Engem el sem kell vennie, nincs rá igényem. Ismétlem, az istenért, hát eleve ő találta ki, hogy összeköltözzünk!Ezt mind összevetve mégis mi a jó büdös francért nem lakik még itt? Minden ötlet érdekel, mert én már kifogytam belőlük.
2011. ápr. 12. 15:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy pancser vagyok és nem akarom védeni őt, ( és magamat sem sztárolnám, még a beosztottjaim sem csípnek szerintem) de kitartott mellettem, míg lediplomáztam, akkoriban nem volt sok időm rá. Valószínű azért ragaszkodok, mert nincs már senkim, őt meg megszoktam ilyennek, nem igénylem, hogy változzon meg, csak, hogy változtasson helyet.Más lett volna, ha nem 10 év áll mögöttem, hanem max 3, akkor még lehet mindent borítani könnyen, de most már nem mernék.
2011. ápr. 12. 16:35
 22/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne itt kérdezgess,hogy miért nem akar összeköltözni veled.Nem hagynám,hogy ilyen hülyének nézzenek!
2011. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Egyszerű:kérdezz rá,miért?

Adj neki ultimátumot, ha még mindig nem vagy képes ideköltözni,már ne is gyere!

Egyébként:már én is tapasztaltam,hogy amire sokáig várunk,és nagyon szeretnénk, mire megkapjuk,már nem is tudunk örülni neki annyira...

2011. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

anyám, már az hiba volt, h 10 évig képes vltál együtt lenni egy ilyen nyomingerrel.

bocs, de ez nem férfi. kisfiú. nem lehet felnézni rá. nincs miért.


nagyon a béka popója alatt lehet az önbecsülésed, ha neked elég az, hogy egy pasi nem üt-vág. persze, ez alap dolog. de szerintem egy halom értelmes, diplomás fickó van, aki szívesen megosztaná veled az életét... ennyi idő után már nehéz a váltás, viszont annyit elmondanék, hogy anyum 10 évvel volt idősebb nálad, mikor kirakta a szintén 10 éve tartó pasiját. szegény figurát amúgy bírtam, de elég posszant volt. az új hapsijával meg lehet valamit kezdeni legalább, és nem is iszik annyit, mint amennyit a régi. a régi sem volt alkesz, de tintázgatott.


szóval ne poshadj otthon, hanem nézzél széjjel, hátha találsz ennél normálisabb hapsit.

2011. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

én ezt alapból nem értem... még irtó fiatal vagy, még ha nem is vagy húszéves hanem 30, előtted vannak még a legszebb éveid, randik, ismerkedés, kapcsolat, gyerekvállalás stb...


nem kell meghunyászkodni és leragadni egy semmirekellő duplanulla mellett, csak mert nem annyira sz*r, mint az előttelévők,,,, de minek ismételjem, amit az előttem lévők leírtak?

mit szeretsz benne? azt hogy nem ver? te Úr Isten, én legszívesebben lekennék neked egyet, hogy ébredj már fel.


ha neked ez kell, és nem mersz borítani, mert "jaj tíz év" (inkább elk*rnád a következő tíz évedet is, úgy látom), akkor szerintem meg is érdemled, mert neked ez kell. ha nem kéne, akkor változtatnál.

nem csak gondolatban, hanem tettekkel is.


az hogy neked egy ilyen nyominger elég, saját magadat minősíted :-((

2011. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!