Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar 10 év után sem...

Miért nem akar 10 év után sem összeköltözni?

Figyelt kérdés
Vagyok én(nő) és van a párom(férfi), meg az a tíz év, amióta együtt vagyunk. Két éve jártunk, mikor épp lett elég pénzem, hogy vegyek egy kisebb házat. Ő fel is vetette, hogy de jó lesz, majd át kell kicsit alakítani és ő is odaköltözik.Megkérdeztem, hol vegyek, az ő falujában, vagy az enyémben(városi életet alapból nem kedveljük). Mondta, inkább az enyémben, mert otthon a családja csak kihasználja, meg a haverok rajta lógnak és végre de jó lesz máshol.Ahhoz képest még most is otthon lakik, pedig a "közös" ház felujítva várja. Mondjuk az is fura volt, hogy ő nem feccolt bele pénzt az átalakításra, bár ő ragaszkodott hozzá. Tíz év után még mindig csak hétvégén látom(főleg vasárnap), naponta értekezünk telefonon és legalább hetente egyszer őrjöng, hogy ő már megőrül otthon és "leköltözik". Aztán várom, de csak nem jön. Ha kérdezem, pedig már jó pár éve kérdezem, hogy mikor jön már, mindig mondja, hogy már nemsokára, meg hogy ebben a hónapban, de ebben az évben már tuti, de mégsem jön. Megkérdeztem sokszor, átbeszéltünk mindent, és már szinte meg is győz, és mégsem. Ha szakítok, mert rákényszerít a radikális lépésre, akkor teper vissza, és kb két hétig egyfolytában velem van, aztán megint lemorzsolódik. Sógornőmet is faggatom, de ő se érti. Semmi dolga már otthon, a szülei sem szorulnak rá. Jelzem, jól főzök, kiszolgálom, minden elé van rakva, övé a távkapcsoló, (van sör!)kifejezetten el van kényeztetve, plusz a helyi haverjai java is megnősült már. Engem el sem kell vennie, nincs rá igényem. Ismétlem, az istenért, hát eleve ő találta ki, hogy összeköltözzünk!Ezt mind összevetve mégis mi a jó büdös francért nem lakik még itt? Minden ötlet érdekel, mert én már kifogytam belőlük.
2011. ápr. 12. 15:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Gyerekeket szeretnél?
2011. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Csatlakozom a 15:58-as válaszolóhoz.Lehet hogy tényleg van valakije,hogy csak hétvégére"kellesz" neki.10éve hogy 1ütt vagytok,már ösze kellettvolna költözni,és családot alapítani,hisz neked is ketyeg a biológiai órát.Ha nem megy akkor ne vár rá,lessz jobb.Különben ha szeretne,és veled képzelné el a közös jövőt stb,akkor ott lenne veled,nem csak hétvégente!


24/L

2011. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 öregvarázsló ***** válasza:
84%

Az ilyen mammucsóni-nak így a legkényelmesebb.

Te betöltöd a hétvégi szerető szerepét és még félnie sem kell, mert tudja ragaszkodsz hozzá. Add fel a leckét számára ha nem változtat a hozzád való viszonyán. Mond meg mától felszámolsz neki minden szolgáltatást:Lakást,kaját,piát,p..át.

2011. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan gáz, ne haragudj, de ez égő!!!

Nő létedre létrehoztál mindent, felépítette a kis közös életeteket, a s.gge alá toltál mindet, házat vettél, kb úgy bánsz vele, mint egy gyerekkel, a s.ggét kinyalod, és arra nem képes, hogy odaköltözzön, és 10 éve vagytok együt, hát...én ezt a tutyimutyi f.szkalapot úgy rúgnám seggbe, hogy lába nem érné a földet!

Mit akarsz tőle?? Teljesen életképtelen, ő FÉRFINAK érzi magát egyáltalán? Én nem tudnék rá így nézni, üldögéljen csak anyuci szoknyáján élete végéig ha akar.Hagyd a fenébe 10 éve nem csinált még semmit ÉRTED, ÉRTETEK,meddig akarod még ezt játszani?Ebből nem lesz semmi.Keress egy olyan embert, aki értelmes, és nem ilyen balfék.Látod, hogy nem tesz érted semmit majd rádöbbensz 50 évesen, hogy még mindig ugyan ott tartotok, mint mikor megismerkedtetek.Ez annyira gáz, még egyszer mondom, szerintem röhögnek a hátatok mögött, nem?

Te egy értelmes, életre való nő vagy,felépítettél egy csomó dolgot, miért áldoztál rá 10 évet az életedből???

2011. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tutti nincs nője( sőt hapsija sem! mielőtt megkérdezné valaki)nővére szeme rajta van,annya, apja is simán beköpné nekem, ők becsülnek engem, mondják is sokszor. Annyi a napja, hogy megy melóba, hazajön felpattint pár sört( az náluk is van)és lehever tévézni.Ezt nálam is megtehetné...Több dolog is eszembe ötlik problémaként. Pl: én egyetemet végeztem, ő szakmunkást, én relatíve jól keresek, ő minimálbéren van. Én félre tudok tenni ő elkölti sörre, meg cigire, a többit meg fogalmam sincs. Vagy az, hogy fél, hogy dolgozni kell a ház körül? Dehát soha nem nógattam, simán csinálok mindent egyedül, ahogy eddig.
2011. ápr. 12. 16:09
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
Kamus ez a pasi.Hogy van valakije az tuti.Mit ad neked,hogy vele vagy?Neked elég az,hogy néha találkoztok?Otthagynám a francba, nem érdemel meg téged.Tudja,hogy mindent megtehet veled!Ne hagyd!Találsz mást, aki szeret és megbecsül.Nem úgy mint ez a .....E.
2011. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Jéézusom, ez az ember egyre gázabb, ahogy egyre többet írsz róla! Mit akarsz te tőle? egy tutyimutyi semmirekellő.Nem is csinál otthon se semmit, elmegy dolgozni, aztán hazamegy, tvt néz, meg sört iszik. Te tényleg vele akrsz élni???A nyakadba vennél még egy embert saját magadon kívül? Semmit nem fog érted tenni az életben, ezt már bizonyítja!

Ha lesz gyereketek biztos nem fog besegíteni körülötte, füvet nem fog nyírni, autót nem fog mosni, majd te megcsinálod úgy is.

Hát tudod mit? Én annak csak örülnék, ha nem költözne hozzám, kell a fenének egy ilyen ember!

Ébredj már fel! 30 éves vagy, pár éven belül már gyereket kellene vállalni, mert aztán "öreg" leszel hozzá.

Van egy mondás, miszerint ha a férfi nem költözik el 30 éves koráig az anyjától aztán már nem is fog.Szerintem ez teljesen igaz, Isten óvjon az ilyen férfiaktól!

2011. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16:08 Az a helyzet, hogy én életem során, csak olyan férfival találkoztam, aki üt vág, amit ér, mert ő a férfi. Ez ment nálunk generációkon át úgyhogy én összetehetem a két kezem, hogy találtam olyat aki hogy úgy mondjam "szelíd". Tény ezzel együtt egy lusta p*cs, de kezet nem emelne rám. Amúgy idióta a középső nevem, tisztában vagyok vele.
2011. ápr. 12. 16:17
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

hát elég nehézkes lenne minimélbérel szállodába menni és ha szülei tényleg elmondanák hogy megcsal akk nemértem miért nemköltözik hozzád hiszen még ihat is.


ha nemjön össze én szivesen hozzádköltözömXD

2011. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, te mekkora h.ulye vagy!!!!! Egy 37 eves ,szakmunkas, cigizik-sorozik, pasi kell neked? Raadasul meg csak nem is akar teged komolyan.

ciki....

2011. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!