Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változott meg a férjetek a...

Változott meg a férjetek a várándóságotok alatt?

Figyelt kérdés
Az én párom olyan gyökeresen megváltozott, hogy mostanában sokat gondolok arra, hogy mégsem kellett volna a babát vállalni. Jelenleg leállás miatt nem dolgozik, de soha nincs itthon. Reggel 7kor elmegy és csak este 9-10 körül jön haza, majd belekezd az élménybeszámolóba, hogy milyen jól érezte magát a barátaival. Ez nekem nagyon rosszul esik, hisz én egyedül vagyok itthon egész nap. Ha ezt elmondom neki akkor jön a veszekedés. Hozzám vágja, hogy többet nem megy sehova, pedig én nem azt kérem, hogy ne menjen, csakhogy legalább ne beszéljen róla, mert nagyon rosszul esik. Nem tekint már nőnek, csak a gyermeke anyjának, akinek az a dolga, hogy otthon üljön. Még megértenem ha eltartana, de nem tart el. Ami kell (a vitaminoktól kezdve a ruhákon át az élelmiszerig) mindent magamnak veszek. Nem is várom el, hogy eltartson. Már régen nincs közöttünk intimitás. Külön kellene mennünk, de nem merek ekkora döntést most meghozni. Ne haragudjatok, de jól esik kiírni magamból. És ha valakinek volt hasonló helyzete és azt megosztaná az ne habozzon. Köszönöm.
2011. ápr. 12. 08:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én nem leszek ilyen kíméletes, ezért előre elnézést.


Az egyik válaszoló írta, hogy tombolnak a hormonok.Kiben???A férjedben?Az érdekes lenne.Benned meg azért mert vele akarsz menni?Az még érdekesebb.

Nem, nincs itt szó hormonokról, pusztán elhidegülésről.És ezt sajnos be kellene ismerned előbb, mint utóbb.

Minden nap reggeltől estig az az ember megy el otthonról, /főleg, hogy nincsen munkája/, aki menekül valami elől, és nem érzi jól magát a párjával.

Intimitás sincsen, semmi pozitív, nem hiszem, hogy megváltoznak majd a dolgok.Valami meghalt benne, elveszett a varázs, van ilyen sajnos.Nem mellesleg milyen barátok azok, akik szintén egész nap nem dolgoznak?Mit csinálnak együtt?

Én mielőbb lépnék, hiába van baba.

2011. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, el is mondom miért. Mert a barátai dolgoznak és csak du. 4-5 óra körül találkoznak, de ő itt hagy engem már reggel 7-kor. Ha én ezt szóvá merem majd neki tenni, előre félek. Mert úgy is ő lesz felháborodva, hogy mi az, hogy én ellenőrizgetem vagy ne akarjam magamhoz láncolni, ő nem papucs stb. Biztos, hogy ő lesz felháborodva. Én már nem is merek ilyen vitákba bele menni. Úgy is én jövök ki rosszul belőle, pedig olyan szívesen elmondanám neki. De tegnap, amikor szépen elmondtam neki, mi a problémám és mit gondol róla, csak azt kaptam, hogy ma már azt sem mondta hová megy. Csak annyit köpött be, hogy majd jövök.
2011. ápr. 12. 11:31
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de szerintem elég nagy a valószínűsége, hogy van valakije. Ne hagyd rá, ennek utánna kell járni? Miért nem akarja hogy vele menj??!! Ez is érdekes!
2011. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Miért kéne vele menni?Hova?Az utcákat róni?Vagy link haverokkal füstös kocsmákban üldögélni?

Nem gondolom, hogy a természetben kirándulgat egyedül.Reggel 7-kor hol fogadják?Figyelj csak?Nincs valamilyen függősége?Játékgép, drog, valami?És mi van ha dolgozik?Reggeltől-estig nem otthon lenni, ez egyszerűen nem normális.

11:24-es vagyok.

2011. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, csak jövő héttől. Nem tudom, hogy van-e valami függősége, nem lehet vele beszélni. Már nem is erőltetem eszik és alszik itthon. Puszit sem ad és én már nem is kérek. Délután 4-ig, hogy hol van fogalmam nincs, de ha rákérdeznék biztos nem mondaná el, főleg a tegnapi után. 4-től elvileg horgászik 3 haverjával, de azért nem visz magával, mert robogóval megy (vagy szégyell).
2011. ápr. 12. 11:54
 16/20 anonim ***** válasza:

Az valóságos probléma, hogy elhidegültetek egyámstól. De az nem, hogy ő hazajött, elmesélte neked, hogy hol volt, te meg ezen úgy sértődsz meg, hogy őt lehordod. Még ha ez a tény az elején rosszul is esett, azért ezt el kell tudni úgy viselni, hogy az ember ezen nem veszik össze. Sejtem, hogy nálatok ez már csak a hab a tortán, hogy te neked igaziból nem az esik rosszul, hogy elmesélte, hogy hol volt, hol érezte jól magát, hanem az, hogy nem szeretget, nem törődik veled.

De hogy a kapcsolatotok mély válságban van az biztos. Hát gondolj bele, most, hogy ő nem dolgozott, te pocakkal otthon vagy, ingyen ajándék időt kaptatok, legalábbis egy szerelmes pár ezt így értelmezné. Valószínű, hogy nem szeret téged, ha nem akar veled lenni otthon.

Ezen lehet még változtatni, csak ahhoz segítséget kell kérni. Ha városban éltek, könnyebb, és mind két félnek akarni kell. Párterápia, mediáció, ilyesmi.

Magától ez már nem valószínű, hogy javul, inkább az, hogy lelép egy másik nővel.

2011. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bocsi hülyeség lesz amit kérdezek de nem roma a párod?Mert azoknál szokás ez hogy az asszony neve kuss!!!
2011. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Vagy a pasit raknám ki a lakásból, ha tényleg ilyen, vagy én fognám magam, és elmennék a szüleimhez...

Egyébként az a baj, hogy nem állsz a sarkadra, és terhes is vagy, plusz feszültség nem tesz jót, szóval állj talpra, és mond meg neki üljön le és TE beszélsz, és nagyon keményen, nem finomkodva mond meg a véleményed.

2011. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is valahogy így kezdődött. Már nem élünk együtt.

Merrefele laktok? Hány hetes terhes vagy?

2011. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát kérdező meg van a véleményem a párodról de rolad is ha nincsenek barátaid mozdulj ki és keres újakat. Iratkoz be egy kismama csoportba, járj sportolni, szinházba nem kell egy ilyen pasi társaságára várni. Felnött nő vagy ne függj enyire egy pasitól.
2011. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!