Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változott meg a férjetek a...

Változott meg a férjetek a várándóságotok alatt?

Figyelt kérdés
Az én párom olyan gyökeresen megváltozott, hogy mostanában sokat gondolok arra, hogy mégsem kellett volna a babát vállalni. Jelenleg leállás miatt nem dolgozik, de soha nincs itthon. Reggel 7kor elmegy és csak este 9-10 körül jön haza, majd belekezd az élménybeszámolóba, hogy milyen jól érezte magát a barátaival. Ez nekem nagyon rosszul esik, hisz én egyedül vagyok itthon egész nap. Ha ezt elmondom neki akkor jön a veszekedés. Hozzám vágja, hogy többet nem megy sehova, pedig én nem azt kérem, hogy ne menjen, csakhogy legalább ne beszéljen róla, mert nagyon rosszul esik. Nem tekint már nőnek, csak a gyermeke anyjának, akinek az a dolga, hogy otthon üljön. Még megértenem ha eltartana, de nem tart el. Ami kell (a vitaminoktól kezdve a ruhákon át az élelmiszerig) mindent magamnak veszek. Nem is várom el, hogy eltartson. Már régen nincs közöttünk intimitás. Külön kellene mennünk, de nem merek ekkora döntést most meghozni. Ne haragudjatok, de jól esik kiírni magamból. És ha valakinek volt hasonló helyzete és azt megosztaná az ne habozzon. Köszönöm.
2011. ápr. 12. 08:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

De te miért nem mész vele?


Mi mindenhova megyün a párommal. Habár most hétvégén egyedül volt repülni, de elsö alkalom volt legközelebb mi is kimegyünk.


Èn nem gyerekkel de elváltam már. szerintem nem érdemes egy élet boldogságát tönkre tenni.

Szerintem az anyagi gondok is befolyásolják a kapcsolatot.

2011. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Dolgoznak a hormonok:)Ha a gyerek szuletese utan is ilyen lessz akkor raersz gndolkozni a szetvalasrol.
2011. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos, nálunk a helyzet hasonló, csak nem a terhesség alatt kezdödött, hanem szülés után 4 hónappal! Terhesség alatt a tenyerén hordozott, kb. mindent megcsinált helyettem kérés nélkül is, mert nem tudtam felkelni...

Viszont ez az év katasztrófa. Ha merek valamiért szólni, ö is besértödik mint egy kisgyerek, múltkor a telefonját dobta el a lakás másik végébe. Pedig egyszerüen annyit kértem, hogy legalább heti 1 napot töltsön velem és ne mással foglalkozzon. Én itthon begolyózok de ö ezt nem fogja fel. A pénzen megintcsak megy a balhé, mivel ö költi el magára a nagy részét aztán meg csodálkozik, hogy hónap végén nincs mit enni.

Amíg nem tudok visszaállni dolgozni, addig sajnos ezt türnöm kell. Fotomodell vagyok de ez egész napos munka, meg külföldi is néha, babát nincs kire hagyni, anyukám is jócskán dolgozik még...


Neked annyival könnyebb, hogy van saját kereseted, ha úgy alakul külön tudsz menni töle. De elöbb mindent próbálj megtenni, higgadtan kérd meg, hogy foglalkozzon veled is, beszélj vele, neki mi nem tetszik, miért akar "szabadulni" otthonról. Tudom, hogy borzalmas, de tarts ki!

Remélem sikerül helyrehozni a kapcsolatot!:)

2011. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tudtam megfogalmazni páromnak, hogy mi is a bajom valójában. így, hogy most olvasom a panaszaidat már megy. Igen, nekem is az esik rosszul, hogy elmegy itthonról jól érzi magát és erről önfeledtem beszél. Én meg ülök otthon, fáradtnak levertnek erőtlennek érzem magam, ha indulni kell. Tudom, hogy nem köthetem magam mellé és örülök is hogy a munka mellett jól érzi magát. elhatároztam már, hogy megyek vele, mondjuk hív is szorgalmasan, de valahogy jobb pihizni. Na most, hogy leírtam ezeket már látom, hogy mindez csak az én hisztim.

Gondold át te is, hátha mégse csak a férjed a hibás.

2011. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ez a gyerek megszületése óta megy,és megkaptam,hogy nekem nem való gyerek,mert ha menni akarok akkor nem kellett volna szülni...:(Szerintem nem soká válás lesz,9 hónapos a lányom)
2011. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért nem megyek vele? Mert nem akarja, hogy menjek, és ha nem akarja, nem erőltetem. Tudja, hogy szeretnék vele menni, de inkább ráül a robogójára (ami ugye egy személyes), mint, hogy a kocsiba üljön be.
2011. ápr. 12. 09:49
 7/20 A kérdező kommentje:

Ő is hisztizik, ha beszélni próbálok vele a gondomról, sokszor úgy kell kérni, hogy hallgasson meg, mert az első pár szó után nem hajlandó tovább.

Ma is elment duzzogva, és már meg sem mondta, hogy hová. Azt mondta majd jön, de nem fogja elmondani hol volt, mert én nem vagyok már kíváncsi rá.

2011. ápr. 12. 09:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Munkát nem keres? Nem lehet, hogy amiatt feszült, hogy munkanélküli, és így próbálja levezetni a dolgokat? Én azt mondom első körben próbáld ki azt, hogy kedves vagy vele, nem zsörtölődsz, hogy miért megy el megint, próbálj otthonra, vagy bárhova valami programot kitalálni, mondjuk közös séta, megmasszírozod otthon, nem tudom mennyi idős terhes vagy, de gondolom azért elmászkálni te is el tudsz. Ha a kedvesség nem jön be és nem nyílik meg, nem mondja mi baja, sőt továbbra is ilyen gané módon viselkedik, és nem csinál se máshol se otthon se semmit, akkor én nem mosnám a ruháit nem pakolnék utána nem főznék rá, stb, vegye észre magát. De bármennyire is nehéz, először kedvességgel próbálnám megoldani a dolgot!
2011. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

De miért ülsz otthon?

Te miért nem mész el a barátaiddal, hogy este te is elmesélhesd mi jót csináltál egész nap?

2011. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A kedvesség meg volt. Semmit nem segített. Azért vagyok itthon, mert a drága párom elüldözte mellőlem az összes barátomat (3 volt), egy már szóba se áll velem, azt sem tudom hol lakik, egy 35 km-re lakik tőlem, és mostanában nem nagyon válaszol a hívásaimra, a harmadik barátnőmnek jelenleg nincs munkája és nem tud ki fizetni 700 forintot alkalmanként, hogy be járjon a városba. Szerintem nem is nagyon akarnak a párom miatt.

És ezt tudja ő is. Nekem nincs senkim rajta kívül, és visszaél vele.

2011. ápr. 12. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!