Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben lent)

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Apukám fent van egy közösségi oldalon és mivel annyira nem ért a géphez felajánlottam neki, hogy feltöltök az adatlapjára néhány képet. Amikor beléptem, épp nyitva volt a chat ablak és levelezett egy nővel. Lehet, hogy csúnya dolog, de nem zártam be azonnal, hanem megnéztem mit írogatnak. Akkor láttam, hogy apu írja (többek között), hogy nagyon szomorú. Én feltöltöttem a képeket majd kiléptem. Mivel csak nem hagyott nyugodni, hogy mi bántja, újra beléptem és akkor már csak a chatelésükre koncentráltam. Ekkor vált világossá, hogy van köztük valami… A nő a testvérem gyerekkori osztálytársa. 40 éves, apu majdnem 70. Teljesen tanácstalan vagyok. Kinek szóljak, kinek ne!? Rettenetesen sajnálom anyukámat. És tudom, hogy nem szép dolog más levelezését olvasni, de ugyanakkor féltem apukámat is, mert ha a nő férje rájön, még bánthatja is… Ti mit tennétek?!
2011. ápr. 11. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a nőt, és beszélj apukáddal, hogy miért csinálja mindezt?
2011. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Apád magánélete nem tartozik rád.
2011. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem tartozik a saját lányára?

Ha megcsalja/ná az édesanyját,akkor szerintem az igencsak rá is tartozik!

Először ne mondj senkinek semmit,hanem beszélgess el apukáddal,hogy hogy gondolja ezt az egészet.

2011. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem tartozik rá. A felnőttek dolgához a gyereknek semmi köze, legalábbis abban az értelemben, hogy nincs beleszólási joga. Tán a gyerek határozna arról, hogy vállaljanak e a szülei még gyereket, vagy elváljanak e. A magánügyük - az oké, hogy őt is érinti, de beleszólnia nem kell, nem is szabad.

Azt se tudhatja a kérdező, hogy nem e az anyja tud erről a dologról, de nem akar tenni semmit. Szembeállítja egy ténnyel, amire már nem reagálhat szembehunyással?

Ne szóljon bele.

2011. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! 33 éves vagyok, a gyerekvállalásukba ígérem, nem szólok bele...

Köszi!

2011. ápr. 11. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Akkor a magánéletüket is tartsd tiszteletben! nem kor függő. Sosem tudhatod, nem e maguk között már rég megállapodtak e egy nyitott kapcsolatban, vagy nem e anyukád tud a dologról, csak valami miatt nem akar lépni. Elég kellemetlen helyzetbe tudnád hozni vele, ha szólnál neki.

Én 36 vagyok, a szüleim 6 éves koromban váltak el. Apám újra nősült, az új felesége megcsalta -én jöttem rá és bizonyítékom is volt rá. Mégsem álltam oda egyik elé sem azzal, hogy tudom mi a helyzet. Apám annyira oda van azért a nőért, hogy se lát se hall. Páran már mondták neki, hogy félrelép a kedves, de nem nem hitte el. Nem akarja.

Nem szabad beleszólni a magánéletükbe.

2011. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!