Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtak otthonról, mert...

Kidobtak otthonról, mert megvédtem magam?

Figyelt kérdés
Anyummal és 2 tesómmal élek együtt. 20éves vagyok. Suliba járok. Van egy fiúm. Ma szóltam anyunak reggel, hogy kellene venni kontaktlencsét, mert elfogy lassan. (Hozzáteszem: 2hetes lencsét majdnem 1,5hónapig használok, csak, hogy ne kelljen sokat fizetnie) Erre ő: majd meglátjuk. Nemrég elkezdtem sírni, mert nagyon fájt a fejem, és a szemem. Erre Ő megkérdezi mi a baj. Elmondtam neki, és az volt a válasza ordibálva, hogy: „B@zd meg akkor menj, és vegyél magadnak!” Amit eddig magamban tartottam most a felszínre jött. Megmondtam neki, hogy ez így nem fer velem szemben, hogy csak azért mert én vagyok a legidősebb én kapom mindig a legkevesebbet mindenből, és hogy a másik 2 tesómmal kivételezik. Erre úgy felhúzta az agyát, hogy azt mondta: „Holnaptól nem akarlak látni ebben a házban!” Nagyon sírok, és a pasim is dolgozik. Elmennénk albérletbe, de hát ő is tanul még, és amit mellette keres, az kb. 70000Ft egy hónapban. Megpróbálok keresni munkát én is, és ha nem lesz más lehetőségem ott kell hagyjam a sulit. Egyedül vagyok most itthon, és rettenetesen ki vagyok. Mi a véleményetek erről, mit tanácsoltok? Nagyon el vagyok keseredve, és remegek már vagy 1 órája, és mindemellett még a fejem, és a szemem is fáj!
2011. ápr. 7. 12:56
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Kedves Jolika!

Ha lesz fejlemény írni fogok privátban! :)

Üdv!

2011. ápr. 15. 14:32
 42/44 anonim ***** válasza:

Magadon kívül az anyukádra is gondoltál? , hogy milyen nehéz neki egyedül nevelni gyerekeket? Te egy egoista önző ember vagy, aki csak magával foglalkozik, pedig neked kellene segíteni, hogy a tesóidat is fel tudja nevelni.


Anyuka kinek szült a nagytesónak,basszus akkor kell szülni ha van miből eltartani,és van hova szülni,egyesek a nagyobb gyereket cselédnek bébicsősznek gondolják,nem őnző a lány van saját élete jővője,menjen csak,anyuka meg vessen magára mert ő szült a semmire.Vállalja a felelősséget,és nevelje fel egyedül a gyerekeit.

2011. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Csak nem irigy vagy, mert megmertem lépni ezt a lépést?

Hogy van egy szerető párom?

Vagy, hogy a sz@rból is ki tudok jönni?


De igen irigy,mert sokan akik szarban ülnek odahúznák azokat akik kiléptek onnan.

2011. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

Hmm, jó régi topic, de azért beírom: kontaktlencsét TILOS túlhordani, különösen ilyen hosszú távon. Szemészek már 1-2 napos túlhordásra is csóválják a fejüket, de 2 hetest 1,5 hónapig hordani enyhén szólva rizikós.

A lencsének apró pórusai vannak, amelyek átengedik a levegőt a szaruhártya felé, ám ezek az apró nyílások meghatározott idő alatt (jelen esetben 2 hét alatt) eltömődnek és utána nem engedik át a levegőt. Ennek pedig szaruhártyafekély lehet a következménye, amelyet úgy kezelnek, hogy kb. 2 hétig lekötözött szemmel fekszel a sötét szobában és ha szerencséd van, szövődmény nélkül meggyógyul, ha nincs szerencséd, megvakulsz.

Egyik ismerősöm is átélt hasonlót, ugyanezen ok miatt (neki szerencséje volt, meggyógyult).

2013. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!