Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családosok, háztartást vezetők...

Családosok, háztartást vezetők, titeket nem ejt kétségbe az élelmiszerár?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, mennyire drága minden. Szinte sokkot kapok az árak miatt. 5kg krumpli 1000-, 3kg cukor 700, 2 lit olaj 750-. Lassan gondot jelent enni is.
2011. ápr. 7. 08:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

12:08!


Kérlek írd le nekem mennyi volt a kenyér, mert mi nem veszünk boltba, itthon sütjük.

2011. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Akkor én mit szóljak, egy betegség miatt 1700-2000 Ft között mozog a kenyerem kilója... és egyre gyakoribb a betegség. Mi egyébként az osztrák határ mellett élünk, a cukor kint fele annyiba kerül, mint itt, jól felpakoltunk belőle. :) A többi meg kb egy áron van az itthonival. Csak amíg ők keresnek 1000-1200-1400 eurókat, itt átszámolva keresnek 300-400 eurókat.

Visszatérve a cukorra, hallottam olyat, hogy valakik kimentek Ausztriába, megpakoltak vele egy kisteherautót, és járják az országot a cukorral, olcsóbban adják. Érdemes egy ilyet kifogni, bár persze illegális. :)

2011. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!