Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családosok, háztartást vezetők...

Családosok, háztartást vezetők, titeket nem ejt kétségbe az élelmiszerár?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, mennyire drága minden. Szinte sokkot kapok az árak miatt. 5kg krumpli 1000-, 3kg cukor 700, 2 lit olaj 750-. Lassan gondot jelent enni is.
2011. ápr. 7. 08:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%

Engem is kétségbe ejt, fáj a gyomrom ha rágondolok mi lesz itt később!


Amúgy bocsi az offért, de aki azt írta, hogy a zsír egészségesebb, mint az olaj az nagyon nagy butaságot mondott!

2011. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem mondott butaságot, tényleg egészségesebb a zsír, mint az olaj.

Gondolj bele, hogy a nagyanyáink mind zsírral főztek, nem is volt annyi beteg, éltek 100 évig, végigdolgozták az életüket.Persze nem zsírban kell tocsogni mindennek, de most már az orvosok is azt mondják, hogy jobb a zsír, mint az olaj.

2011. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%

Na jó, nyilván ezt nem itt kell megbeszélni, de csak egy kérdésem van, amit magadban tegyél fel:

Tisztában vagy a telített és telítetlen zsírsavak élettani hatásaival?

Ne érts félre semmi rosszindulat nem volt bennem.

2011. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%
jajj,dehogynem!!!állandóan azon jár az eszem,hogy miként lehetne spórolni!kicsit kezdek belefáradni!!!
2011. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mennek fiatalon tönkre és lesznek betegek az emberek, mert állandó feszültségben kell élni az anyagi gondok miatt."


Ez így igaz! Minket egyedül nevel az édesanyánk,nagyon kevés pénzből jövünk ki (5 emberre kell). Mindennap idegeskedek(persze anyu és a kicsik is!),mi lesz ha másnap már nincs munkája stb:( Nem csoda hogy minden héten van valami bajom. Egyre gyengébb vagyok,és elszomorít hogy még milyen sok ember él így. Képesek az emberek kilométereket megtenni,csak hogy olcsóbban vásároljanak. Én is van hogy otthonról elindulok gyalog,mert a közelebbi boltok méreg drágák!

16L

2011. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Elkeserít, és fel is háborít.Mi hárman vagyunk, van egy kamasz fiunk is, és bizony nagyon meg kell gondolni, hogy mire költök.Mostanában szombatonként bemegyek a piacra, mert úgy vettem észre, hogy ott még mindig jobban kijövök a pénzemből, mert ha egy multinál vásárolok, akkor még ez is kell, meg az is, és a végén otthagyok egy rahedli pénzt.A piacon meg csak kaja van, így nem esek ebbe a hibába.De már most azon agyalok, hogy jön a húsvét, és még utána a május 1, és azt is ebből a pénzből kell kihozni.Jó lenne elmenni is valahova, de miből???Tiszta szégyen ez az ország, mind a ketten dolgozunk a férjemmel, és így kell filléreskedni, meg azon filózni, hogy eltudok-e menni kirándulni egy hétvégén.Pfff...
2011. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
75%

Szia!


Szintén lakáshitel, ráadásul párom lelépett, így havi ~8.000 Ftot költehtek magamra (kaja, utazás, tisztálkodószerek stb.). Meg lehet oldani, bár tegnap lesett az állam a kenyér új árát látván...


F/29

2011. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem ejt kétségbe, de meghökkentem, amikor vettem egy kg. cukrot, és láttam az árát. Csak hétvégente főzök, hárman vagyunk,de a fiúnk még csak 5hónapos, úgyhogy keveset költünk élelmiszerre.
2011. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pld. emiatt nem lesz 2. gyerekünk. Örülök, ha egyet tisztességesen fel tudunk nevelni, tudjuk iskoláztatni, fizetni a tanulását, és majd elindítani az Életbe. Ha akar, neki legyen két, három gyereke majd, de egy biztos, én nem merek 2-at vállalni.
2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Éppen most kaptam idegbajt,hogy mennyi pénz elment,és még számlát sem fizettem,meg nem is vettem semmi különlegeset.Hát ez nem igaz!!!!
2011. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!