Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családosok, háztartást vezetők...

Családosok, háztartást vezetők, titeket nem ejt kétségbe az élelmiszerár?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, mennyire drága minden. Szinte sokkot kapok az árak miatt. 5kg krumpli 1000-, 3kg cukor 700, 2 lit olaj 750-. Lassan gondot jelent enni is.
2011. ápr. 7. 08:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
De, kétségbe ejt. Iszonyatosan drága minden. Nem lehet megélni. És akkor még a rezsi is... borzasztó.
2011. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Mi csak 20-30 ezret engedhetünk meg magunknak havonta élelmiszerre ennyi van. 3-an vagyunk. a hónap vége elég szűkös.
2011. ápr. 7. 08:28
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen kétségbe ejt. Ha nagyon elkeseredek akkor hajlamos vagyok abba a hibába esni, hogy megveszem a saját márkás termékeket, mert olcsóbbak. Nem tudom ki hogy van vele, de én érzem a különbséget.
2011. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%

Bocs,még mindig az olajos téma,de ha csinálok rántott húst akkor majdnem az min.fél liter olaj...szóval és ez csak egy sütés...!


Én is a pennybe vásárolok,meg alkalomadtán a tescoba,ott is lehet jó dolgokat venni olcsón.


Barátnőmék nagyon szűkösen élnek,ők óriási fazékkel főznek és min.3 napig azt eszik(meg a kisfiuk is)...

2011. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem is a cukorral, liszttel van bajom, hanem azzal, hogy elmegyek a boltba, nem veszek jóformán semmit, és 3000 forintokat fizetek!
2011. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%
A feleségem is mindig kiakad, amikor hazajön a boltból, de hozzáteszi, hogy apa, legalább lefogyunk!
2011. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nagyon ügyes vagy hogy 20-30000 Ft-ból esztek hárman 1 hónapig.Én is több helyre járok vásárolni(mi hol olcsóbb)de nem tudnám ennyiből megoldani.Állandóan elfogy valami amit pótolni kell.A váratlan kiadásokról pl.gyógyszer)ne is beszéljünk. Azért mennek fiatalon tönkre és lesznek betegek az emberek, mert állandó feszültségben kell élni az anyagi gondok miatt.Megoldani a minimum napi 2 étkezést, rezsit, albérletet fizetni, esetleg néha venni egy cipőt,ruhát... Áh, reménytelen.
2011. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%
de valahogy mégis mindenki megoldja...:-)
2011. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert muszáj megoldani valahogy. Az egyik anyuka nálunk (Ovonő vagyok) úgy fogyott le egy év alatt 12 kg-ot, hogy a Gyes ideje alatt napi két vajas kiflire és fél liter tejre telt neki csak. :((( (A gyereknek igyekeztek megadni mindent arra az időre is). Volt hitelük, a rezsi, és az apuka csak 80 ezret keresett. Szóval szégyen, hova jutott ez az ország.
2011. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudjuk megoldani. Ruha, gyógyszer nincs. Csak rezsi és kaja. semmi mást nem veszünk. Egy égőt sem.
2011. ápr. 7. 08:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!