Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a férfias házimunkák?

Mik a férfias házimunkák?

Figyelt kérdés

Előbb volt egy kérdés,jöttek sokan,hogy a férfi csináljon férfias házimunkákat?


DE mik azok?

ok,cseréljen kereket,de ez évente 2x van csak.

ezen kivül?

Ma már elég kevés helyen kell fát vágni...


A mindennapos,de legalább heti 1x elvégzendő férfias otthoni teendők érdekelnének


2011. ápr. 1. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
32%

Magyar lányok mosogatnak maguktól?

(külföldön élek, itt is nöttem fel...)


nálam, a férfi mosogat, palacsintát süt, és pórszívózik...

azon kívül amit ti írtatok

2011. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: véletlenül nem bajai az ismerősöd? Ott hallottam ezt a mondást.
2011. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi, ma 15:37-nek szólt a kérdés.
2011. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
54%
Sörözés
2011. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
59%

Sziasztok, példàt hoznék fel, nem elméletet!!

Nàlunk a pàrom elmosogat, amikor én fàradt vagyok, vagy csak egyszerûen nincs kedvem, nem esik nehezére, bàr jobb amikor én csinàlom... Felfùrni a képeket, szét vagy ôsszeszerelni valamit, vasalni is SZERET, bevàsàrlàs, néha fôzés, porszìvòzàs, valòjàban bàrmit megcsinàl, sokàig lakott egyedûl és egész ûgyesen vezeti a hàztartàst, bàr azért làtszott, hogy nô nem lakott az elôzô sajàt albérletében.. :) Hozzàteszem ô nem magyar, nem fikàzni akarok talàn az én balszerencsém miatt, de a régi pàrkapcsolataimban (magyar férfiak) senki nem volt ennyire hàzias...

A dùrva az, hogy amikor rend van és tisztasàg akkoris muszàj valamit csinàlnia, nem bìr leûlni fél òrànàl tôbbre, szàzszor inkàbb ilyen legyen egy férfi, mintsem a tradìciòk môgé bùjjon a lusta "férfi" !! Bàr ôk sem kevesebbek, de sokmindenben kônnyebb egyûttélni egy ilyennel!! Nem teòria, nem kamu, igazi példa! :)

2011. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
59%
utolsò voltam akit lepontoztatok, elmondjàtok miért?
2011. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
62%
Ilyet itt ne kérdezz,úgysem tudnak rá normális választ adni!Csak..mert..csak úgy..Fogalmuk sincs,csak olyan kedvük van,vagy mert őket is lepontozták!
2011. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
64%
Legtöbbször irigyek, de ha nem, akkor általában azért szokott az lenni mert tudják hogy az embernek igaza van, és mégse tudják megcáfolni, és csak így tudják érvényesíteni az igazságérzetüket.
2011. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
24%

Férfias házimunka például: hús kicsontozása, fűnyírás, nálunk a férfi viszi ki a szemetet, villanykörtét cserél, beveri a szöget a falba, felrakja a polcot, elhárítja a dugulást, kereket cserél, felfújja, megragassza az eltört játékokat vagy mindegy mit, karbantartja a számítógépet (vírusirtás,töredezettségmentesítés), minden műszaki dolgot ő javít, összeszedi az udvaron a kutyasz*art, kitisztítja a kutya helyét, kocsit mos stb.

Mondjuk ezek közül, nem mind olyan munka amit minden nap csinálni kell, de minden napra jut valami. Például hétfőn ki kell cserélni a konyhában a villanykörtét, kedden leesett a polc, vissza kell rakni, szerdán ki kéne csontozni a húst, csütörtökön a WC-ben ég ki a villanykörte,pénteken kutyagumi szedés, szombaton kilukad a gyerek biciklije, vasárnap meg le kellene festeni az ajtót. Ilyesmikre gondoltam. Olyan munka amit kivétel nélkül minden nap kell csinálni, szerintem nincs.

2011. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
0%

Mint sógerom szokta mondani hugomnak:

Te fözzél, intézkedjél, mikor valami nehezet kell csinálni, vagy valami baj van, úgyis jössz hozzám mindig.


Szóval, lányok, nök, csinálhattok bármit,

nekünk kell ügyis mindent csinálni,

nincs kaja itthon, a mi hibánk.

Valami k@csög a boltban hozzá szólt neked csúnyán, kihez jöttök?

2011. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!