Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ragaszkodjak a vágyamhoz,...

Ragaszkodjak a vágyamhoz, vagy vegyem tudomásul a párom döntését?

Figyelt kérdés
10 év próbálkozás, és 7 műtét után végre bebizonyosodott, hogy nem lehet gyerekem. De szeretnék egy kiskutyát, mert úgy érzem rá irányíthatnám azt a fajta szeretetet, amit a páromra nem lehet. Ő viszont ellenzi, nem akar lakásban kutyát tartani, annak ellenére hogy kertes házban élünk, a szülei szomszédságában. Értem az érveit, és nem kényszeríthetem valamire, ami az Ő életére is kihat.Melyikünk engedjen?
2009. febr. 26. 12:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat ! :)
2009. febr. 26. 16:00
 22/25 anonim ***** válasza:
29%
ha gyereket szeretnetek, akkor miert nem gyereket fogadtok orokbe?
2009. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kutyát szeretnék, nem volt világos ?? Pedig leírtam azt is hogy miért...
2009. febr. 26. 16:57
 24/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ragaszkodj hozzá, mert ez nem is az a "hagyományos" eset, mikor valaki csak úgy kutyát akar tartani. Esetleg más háziállatban nem egyezhetnétek ki? Én nagyon nem bírom a kutyákat, mégis megengedném a páromnak, hogy tartson egyet, ha ilyen lenne a helyzet...meg amúgy is. Ez nem olyan teljesíthetetlen vágy. Talán van valamilyen látens oka, hogy nem akarja? Én pl. nagyon félek mindegyiktől, szóval lehet, hogy neki is van vmi rossz élménye...erről már kérdezted? Örökbefogadáson nem gondolkodtok?
2009. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp vegyel kutyulit, minel hamarabb. Ne engedd, hogy a ferjed lebeszeljen errol a vagyadrol, azert ez nem egy oriasi vagy szerintem, hiszen felnottek vagytok. Az mas lenne, ha gyerekkent a szuleidet nyuznad, hogy vegyenek neked egy panelba egy kutyat. De nem errol van szo.

Valaszd ki, es vedd meg, rendezd, es szeresd nagyon.

2009. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!