Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy hiába...

Éreztétek már azt, hogy hiába vagytok házasok, külön éltek, az anyósod mégsem kezel külön családként titeket? Mintha nem akarná tudomásul venni, hogy a fiának külön családja is van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy éreztünk. Sőt olyat is éreztem, hogy a fiacskája sem hajlandó tudomásul venni, hogy nem az anyukája többé a családja. Mi válunk, 15 hónapos babával.
2010. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mi 20 hónapossal válunk és még annyit hozzátennék, h nálunk a férjem sem vette tudomásul h mi vagyunk egy család

.....én néha úgy éreztem h após-anyós közöttünk fekszik az ágyban....röviden: férjem hazajött 8-kor, szülei megérkeztek 10 perc múlva és fuccs a romantikának, mert ők ugye babázni akarnak...

2010. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez történt. Hiába éltünk külföldön, állandóan úgy éreztük, hogy anyósom a szomszéd szobában van. Nem hagyott minket békén, és állandóan ránk akarta erőltetni az akaratát. A férjemnek is tele van már a hócipője vele, pláne most, hogy kényszerűségből egy darabig megint együtt élünk. Csak remélni tudom, hogy jobb lesz.
2010. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Mi 6 évig éltünk valamikor anyósomékkal egy 2 és f. szobás lakásban, egy gyerekkel, de nem volt gondunk azzal, hogy beleszóltak volna a dolgunkban. A 6 év alatt egy alkalommal kaptunk össze, természetesen a gyerek miatt, akit jobban kényeztettek mint ahogy én, mi szerettük volna.
2010. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen most is.

Az anyós a háttérből irányít, minden nap telefonon adja az instrukciókat a 40 éves kisfiának.


Tavaly végre vettünk egy nyaralót, ami nem tetszett az anyósnak, szerinte otthon kell ülni és a fenékméretet süti sütéssel növelni. Amikor lelkendezve újságoltam a ház megvételét, csak ült és nézett mint egy kis tetű gnóm és pislogott. Annyit nem tudott mondani, hogy jaj milyen jól haladtok.

Azóta azt hallgatom a férjemtől, hogy csak az én kedvemért lett megvéve a nyaraló, mert neki nem kellett.


És akkor még sorolhatnám.

Ráadásul a kis patkány családjában minden nő 90 éves lett.

65 éves leszek mire felfordul. Akkor meg már a férjemből is csak a romok maradnak. Akkor kezdünk majd romantikázni?

2010. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

akkor egy ellenpéldával had szolgáljak:


még nem is anyósom,de egy tündéri nő...az ő hatására költözött hozzám párom,pedig mindennél jobban imádja az egyszem kisfiát...sőt,ő pedzegeti,hogy mikor vesz már el...

közölte,hogy végre olyan lány,akire rámeri bizni a kisfiát...

és hiába még nem hivatalos,jóideje kettőnket külön családként kezel,akármiről legyen szó...

2010. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!