Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgatódzó anyósra van...

Hallgatódzó anyósra van valamilyen praktika?

Figyelt kérdés

Anyósomat számtalanszor rajtakapom, hogy hallgatolódzik.

Kilépek a szobából és épp ott áll mozdulatlanul az ajtó előtt. Szól a kaputelefon és mire kiérek ő már ott van a telefonnál, pedig mozgáskorlátozott és elvileg ha kijön a szobából akkor azonnal hallod a parketta nyikorgását és a mankója hangját, sőt oda sem érne két másodperc alatt, tehát ő már eleve ott állt és várt.


2011. márc. 28. 09:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Mi hangszigeteltük az ajtót. Ekkor rájött, hogy a kulcslyukon keresztül még hall bizonyos dolgokat.

Vettem egy sípot.

A többit már tudod.

De ácsi.

Gyakorlatilag ő lakott nálunk!

A 70 m2 lakás így volt elosztva:

5%az ő része

35% a férjemé

60% az enyém, mivel kivásároltam a férjem két tesóját.

Amúgy már megfenyegettük, (mert egy kiállhatatlan vén szipirtyó!!!) hogyha nem viselkedik, kiadjuk 10ezer forintért egy nagy cigány családnak.

2011. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Azért ez a befogadás nem egy önként-dalolva történő dolog.

Befogad, mert nem lát más lehetőséget. Ha nem fogad be, a fia elmegy és ő egyedül marad.

Mindezek ellenére egy becsülendő dolog, de ez még nem ad alapot arra, hogy örüljek, ha hallgatózik és nem is menti fel véleményem szerint.

Kaputelefon felvételére csak annyit, hogy az is a szoba előtt van, tehát ha ő azonnal ott terem, és felveszi, akkor az egészségi állapotából arra lehet következtetni, hogy ő már ott is volt.....

2011. márc. 28. 15:12
 23/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így éltek. A párod erre mit mond? Ő nem tudna leülni a mamával elbeszélgetni. Megmagyarázhatná neki, hogy nem szép dolog amit csinál és ha ez így folytatódik, akkor el fogtok költözni, ő meg egyedül marad. Azt is megbeszélhetné vele, hogy ha kíváncsi valamire, akkor kérdezze meg és ne hallgatózzon. Nyilván vannak olyan dolgok amik nem rá tartoznak, ezt igazán megértheti. Gondolom ő sem beszélt meg mindent az anyósával. Ha nem jártok sikerrel, akkor csináld azt amit anyós. Ő nem szokott beszélgetni másokkal? Próbáld ki mit szól hozzá, ha te is hallgatózol. Mikor valakivel beszél telefonon, akkor hallgatózz te is feltűnően.
2011. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

A párom csak annyit mond, hogy ne foglalkozzak vele, mert bolond, nem százas az öreglány és kész.

Persze ő már megszokta, hogy ilyen, mert az anyja, így könnyedén túl lép a hülyeségén, de nekem elég nehéz elfogadni ezt a helyzetet mindig azzal, hogy kóros az elméje.

2011. márc. 29. 12:25
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Gyönyörű vagy Te is, meg a párod is.Így beszélni az anyjáról, hogy bolond, meg stb...Pfff
2011. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Na, igen, de ha tényleg az, mit tehetünk?
2011. márc. 29. 15:40
 27/37 anonim ***** válasza:
Hát igen, nagyon ismerős nekem is ez a szitu. Párom dolgozik, én meg itthon vagyok(2 hónap múlva szülök). Párom elég sokat telefonál, hogy mi van velem, a kedves anyós meg rendszeresen hallgatózik...én is nagyon unom, eddig nem szóltam meg nem csináltam semmit, de ma én is hirtelen kinyitottam az ajtót! :) Ott állt az ajtóban zavartan, én meg elmentem mellette, mintha ott se lenne...Köpni nyelni nem tudott...azóta nem történt semmi, majd holnap kiderül mi lesz. De biztosan fél, hogy beszámolok a páromnak. Mert ugyebár vannak még ilyen furcsa dolgai, de nem szóltam eddig semmit, de mostmár elegem van és ezt elmondom! Ja, és ha tovább hallgatózik, akkor a következő meglepetésem az lesz, hogy beszélgetés közben átadom neki a telefont. Attól, még hogy együtt lakunk, nem csak nekem kell alkalmazkodnom, aztán meg ő van beállítva szentnek! A tiszteletet nemcsak nekem kell megadnom szerintem!
2011. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Jaj szegény utolsó. Együtt érzek veled. Nálatok jön a baba, az még érdekesebb lesz, együtt az anyóssal.
2011. máj. 18. 06:55
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha valami nem tetszik, el kell költözni!Ennyi.
2011. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
És ha nincs rá lehetőség?Akkor mit tanácsolnál?
2011. máj. 18. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!