Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem bírja a magukat...

Más sem bírja a magukat felmagasztaló embereket? Valami praktika ellenük?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta nagy ívben kerülöm a dicsekvő embereket. Most nem tehetem, mert az anyósomról van szó. Az idegeimre megy... pl."Nem akarom mondani, de isteni finomat főztem." "Nem akarom mondani, de én aztán nagyon tudok a gyerekekkel bánni." Ilyen és ehhez hasonló kijelentések, pedig aztán... tudnék mesélni.

De összeveszni sem akarok vele.


2010. jún. 22. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

én, ha már nem bírom, tuti a szavába vágnék, "hogy akkor ne mondd."

különben nem kell vele törödni.

2010. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Első jót mond,vágj a szavába;)
2010. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem bírom őket. Nem biztosak magukban, kell nekik a megerősítés. Ha már nem bírom, akkor mondom nekik, hogy ne szerénykedj már, általában észreveszik magukat.
2010. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem sosem zavart, ha valaki örül magának. Valószínűleg nincs elég önbizalmad, azért zavar, ha másnak meg van. Nincs abban semmi rossz, ha valakinek ízlik a saját főztje, vagy bármi más eredménye, tulajdonsága. Nekem ez sokkal szimpatikusabb, mint a hajbókolós-seggnyalós álszerénység.
2010. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Én meg azt nem bírom, ha az emberek b*gatják egymást. Mindenkit olyannak kell elfogadni, amilyen. Nem muszáj szeretni, nem kell foglalkozni vele. Mennyivel jobb közszemlére tenni, hogy a kérdező olyan tökéletes, hogy kerüli a kevésbé tökéletes embereket?
2010. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell vele egyébként foglalkozni.De ha bosszantani akarod,akkor amikor eszed a finom főztjét jegyezd meg,hogy jó jó,de ahogy Te csinálod,na úgy Isteni:)))Persze tedd hozzá,hogy a férjed is sokkal jobban szereti a tiédet:)))A gyereknevelésről meg nem kell vitát nyitni.Az csakis a szülő dolga,a nagyszülőé csak szeretni.

Ha kéretlen tanácsokat ad,akkor helyeselj,hogy ő biztos jól csinálta anno,de Te másként fogod,mert máshogy látod jónak.És mivel a Ti gyereketekről van szó,majd Te és a férjed tudjátok mi hogy lesz jó.

Előbb-utóbb abba hagyja veled szemben,ha nem hagyod magad.

Az életetekbe a dolgaitokba ne engedjetek beleszólást,mert egy ilyen anyós képes tönkre tenni ha hagyjátok.

2010. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vágj vissza :)

Vagy világíts rá szép csendben, hogy öndícséretet végez, és megszégyenül magától :D

2010. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Akkor engem nagyon utálnál,mert mikor kóstolgatom főzésnél a kaját mindig megjegyzem hogy egy szakács veszett el bennem,na ennél finomabbat nemigen ettem még stb stb:D

Szerintem te annyir autálod az anyósodat ,hogy az is zavar ha levegőt vesz,ennyi az egész:D Mert nevetséges h szeirnted ettől dicsekvő meg felmagasztaló lesz valaki,ha megjegyzi hogy de finomat főzött:)

Ha meg azt mondaná h hááát annyir anem is lett jó,akkor az lenne a bajod hogy képmutató álszerény öregasszony:D

2010. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!