Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami praktika, hogy jobban...

Valami praktika, hogy jobban tudjak figyelni a tanulásra? 16L

Figyelt kérdés
Nincsenek gondjaim, teljesen átlagos vagyok, de pl suliban órákon elábrándozok néha. vagy ha nincs kedvem mondjuk megcsinálni egy matek feladatot, akkor órán is csak ülök fölötte. pedig nem vagyok az a visszapofázós lány.. Mit tegyek ez ellen? Otthon is nehezen megy a tanulás, mert ezer dolgon jár az agyam, és szeretnék javítani (3,7 volt az átlagom)
2011. aug. 26. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
igyál zöld teát, tanulás elött meg fuss vagy mozogj vmit.ez felpörget egy kicsit.
2011. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:

Meg kell tanulnod egy dologra koncentrálni, nem hagyni, hogy a gondolatok szertefussanak.

Ez időnként "erőszakos" egy dolog, de másként nem megy. Akard.

Van aki úgy csinálja, hogy hangosan tanul, vagy járkál fel-alá- ha az segít az odafigyelésben. Próbáld esetleg ezeket is ki.

2011. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azóta megy mióta egyetemista vagyok. Iszonyú sok az anyag, kevés az idő. Olyan is van napi 10-12 órát tanulok. Csak úgy tudom rávenni magam, hogy arra koncentrálok, muszáj a maximumot kihozzam magamból...kb. így...
2011. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!