Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgatódzó anyósra van...

Hallgatódzó anyósra van valamilyen praktika?

Figyelt kérdés

Anyósomat számtalanszor rajtakapom, hogy hallgatolódzik.

Kilépek a szobából és épp ott áll mozdulatlanul az ajtó előtt. Szól a kaputelefon és mire kiérek ő már ott van a telefonnál, pedig mozgáskorlátozott és elvileg ha kijön a szobából akkor azonnal hallod a parketta nyikorgását és a mankója hangját, sőt oda sem érne két másodperc alatt, tehát ő már eleve ott állt és várt.


2011. márc. 28. 09:16
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

"Amikor meg az ajtó mögött hallgatózik,és ezt konkrétan tudod,vágjál az ajtóra ököllel egy hatalmasat,hogy a frász törje ki."

ezt most leképzeltem és egész jó kedvem lett! :D

2011. márc. 28. 09:29
 12/37 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy azt a tanácsot fogadom meg, hogy sűrűn, hirtelen ki fogom nyitni az ajtót!;)
2011. márc. 28. 09:30
 13/37 anonim ***** válasza:
76%

Vagy lecseréled a szobaajtót hangszigeteltre, de teljesen mindegy szerointem mit csináltok, nem látnak ott szivesen titeket vagy valamelyikőtöket, ez ennek a jele.


A legbiztosabb ha különköltöztök minél előbb.

Aztán ti mentek hozzá vendégségbe és nem engeditek be az otthonotokba sőt meg sem mutatjátok neki!

2011. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű: beszéltek valamiről, majd picit hangosabban: Mama, magának mi a véleménye?

Ha ettől nem megy el a kedve, akkor marad az ásó :D

2011. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
Nekem apukám imádott mindenbe belefülelni, ott az volt a megoldás, hogy akivel csak tudtam, angolul vagy németül beszéltem. Különben ott állt a (vezetékes) telefon mellett, amíg beszéltem, és beledumált, hogy "mondd azt neki, hogy..." - még akkor is, ha nem is tudta, kivel beszélek. Persze azon megsértődött, ha idegen nyelven beszéltem, de nem értette, és ez volt a lényeg. :)
2011. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
13%
Miért hülyeség az, ha valaki megkérdezi, hogy miért is ment oda lakni?Tessék elmenni albérletbe, akkor minden meg van oldva.Bírom, hogy valaki odaköltözik az anyósához, aki befogadta, helyet adott Nekik, utána meg elmondják mindennek.Ő azt csinál a lakásában, amit akar, Te ott neki nem dirigálsz.Én egy napot nem laktam volna együtt az anyósommal, milyen már mindig érezni, hogy csak egy megtűrt személy vagyok.Áhh, elképzelhetetlen...
2011. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
69%

Ajtónál hallgatózás ellen jó megoldás lehet duda, például az olyan,amit focimeccsen szokás használni,az jó hangos :D


A kaputelefonos dologból azt gondolom, lehet, hogy az anyós néha hallgatózik, de hogy te meg paranoiás vagy az is biztos.Mert ugyan honnan tudhatná az anyós,mikor kell odaállni a kaputelefonhoz?Mikor fog valaki becsöngetni?Vagy gondolod, hogy folyton őrt áll mellette?

Viccesek lehettek így együtt.

2011. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is hirtelen nyisd ki az ajtót, ja és tényleg valahogy elkerülni a közös házból, ha gyerek lesz, ennél csak rosszabb lesz, készülj fel, hogy te nem fogsz tudni nevelni, csak a mama. :(
2011. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavaznék, hogy a számára kellemetlen témákról kezdjetek el beszélgetni, ne túl halkan :)
2011. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
76%
Milyen zenét szeretsz? Mármint milyen zenét szeretsz HANGOSAN??? :D
2011. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!