Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nekem mindig...

Miért kell nekem mindig angyalkának látszanom?

Figyelt kérdés
16 Vagyok, és ugyanolyan dolgaim vannak, (lennének), mint a többi ilyen idős lánynak. Mennék bulikba (nem olyan vadakba), randiznék srácokkal (és nem csak titokban), és igen, néha alkoholt is innék (nagyon kis mértékkel). Ez a szüleim szemében teljesen normális, ha a többi kamaszlány csinálja. Nekem miért nem?
2011. márc. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Màs gondolkodàsù vagy és ennek csak örülhetsz.
2011. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vágysz rá, próbáld ki egyszer a másik műfajt. Megtapasztalod, és eldöntöd, melyik az, ami igazán a sajátod. Persze lehet majd csalódás, kellemetlenség sőt szívfájdalom a kipróbálás közepette. De ez vele jár.
2011. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, kipróbáltam,és nagyon élveztem a bulit, az első szerelmet, sőt az elején még a titkon randizgatást is, de aztán már szerettem volna, hogy ne kelljen otthon hazudni. És ez egy jogos kérés, nem? Mert tényleg nem csinálok hű de vad dolgokat.
2011. márc. 27. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Most a kérdés az, hogy te szeretnéd ezeket kipróbálni, de valahol úgy érzed neked nem járnak ezek a dolgok, mert szeretnél angyalkának látszani ? Viszont a szüleid okék , ha ki is próbáod ezeket ?

Figyi, ha a szülőnek nem gond, és te is kiakarod próbálni, akkor legyél önmagad, és ne akarj angyalkának látszani ! Attól, hogy kipróbálod ezeket, nem leszel ám rossz ember, csak tapasztalt. Csak ne ess át a ló túloldalára !

2011. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megerősítlek: Légy Önmagad! Ha már kipróbáltad, akkor pipa, és térj vissza magadhoz. Nem kell angyalkának látszanod, hanem legyél az, ha az vagy tényleg.

Egyébként angyalnak lenni nagyon jó életforma. Én is arra hajtok.

2011. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!