Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak, ne szóljak?

Szóljak, ne szóljak?

Figyelt kérdés

Adott egy lányzó, aki most hat hónapos terhes. A terhesgondozóban ismertem meg, én akkor voltam 36 hetes mikor ő 10. Aranyos lány, egy kicsit fiatalka (18), sokat beszélgettünk. Persze van párja, találkoztam is vele.

Mostanában egy közösségi oldalon tartom a lánnyal a kapcsolatot, mesél hogy érzi magát és én is mesélek a kisfiamról.

Adott egy másik nő. A barátnőm középiskola óta. Tegnap este bemutatta nekem a párját, ak a fent említett leányzó vőlegénye. Ez biztos!

Szóljak , vagy sem valamelyiküknek? Ha igen kinek?

A férjem szerint nem kéne belefolynom, de olyan szörnyű. A barátnőm is fülig szerelmes, a lány is róla áradozik. Ma írt. Válaszolnék, de... nemtudom.


2011. márc. 26. 14:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb a pasival beszélj, hogy gondolja az egészet?
2011. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Azon aggódok, hogy a terhes lánynak valami baja lesz! Féltem őt és a babát!
2011. márc. 27. 05:31
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy félted a babát.

De nem hagyhatod tovább álomvilágban élni.. Ha 3 hónap múlva megszületik a baba, akkor az lesz a baj, hogy segítségre szorul, nem akarod, hogy épp akkor maradjon egyedül.. Közben a pasi meg éli életét, kiszolgáló személyzetként használva a lányt.

Ezért kell kíméletesen közölni vele, és rábízni a döntést, mit tesz: együtt marad a pasival, vagy pedig kidobja és még a baba megszületése előtt új életet kezd, elköltözik, függetlenedik tőle.

Szerintem a következő években nem lesz ennél alkalmasabb időpont, azt pedig nem kellene hagyni, hogy olyan sokáig hazugságban éljen.. A helyzet is csak egyre rosszabbra fog fordulni, hiszen a terhesség, kisgyerek jóval több problémával és gonddal jár, mint egy szimpla szerető, így az idejét egyre inkább házon kívül fogja tölteni a pasi szerintem, a lány meg csak őrlődik a kétségei között, egyedül..

2011. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszadóval. És ne félj, a babának nem lesz baja. Az sokkal nagyobb gond hosszútávon, hogy milyen apja lesz...
2011. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Mondd mar el nekunk!
2011. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
szia! Elmondtad a lánynak? HOgy döntöttél?
2011. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!