Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak, ne szóljak?

Szóljak, ne szóljak?

Figyelt kérdés

Adott egy lányzó, aki most hat hónapos terhes. A terhesgondozóban ismertem meg, én akkor voltam 36 hetes mikor ő 10. Aranyos lány, egy kicsit fiatalka (18), sokat beszélgettünk. Persze van párja, találkoztam is vele.

Mostanában egy közösségi oldalon tartom a lánnyal a kapcsolatot, mesél hogy érzi magát és én is mesélek a kisfiamról.

Adott egy másik nő. A barátnőm középiskola óta. Tegnap este bemutatta nekem a párját, ak a fent említett leányzó vőlegénye. Ez biztos!

Szóljak , vagy sem valamelyiküknek? Ha igen kinek?

A férjem szerint nem kéne belefolynom, de olyan szörnyű. A barátnőm is fülig szerelmes, a lány is róla áradozik. Ma írt. Válaszolnék, de... nemtudom.


2011. márc. 26. 14:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
ez utóbbi kérdés engem is érdekelne, hogy reagált a pasi, amikor másodszor is talákozott veled?
2011. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, mindenképpen hozz össze egy "randit". Így egyikük sem nevezhet szemétnek, hiszen te nem is tudtál az egészről, ők viszont végre tisztában lesznek a helyzettel. Ha pedig mégis tévedtél, akkor te sem leszel trutyiban.


Azért ajánlom, hogy a nagymama zsolnay étkészletét alaposan zárd el :)

2011. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem ismert fel. Szerintem. Be is mutatta a barátnőm pedig. Vagy ha fel is ismert, nem láttam rajta!
2011. márc. 26. 14:47
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg a pasi éppen nem érne rá, amikorra a hármas randit szervezed, az sem baj, mert könnyet rá terelheted a szót, és akkor kész a bukta... a nők egymás között még lehet, hogy jobban le tudják rendezni a dolgot, a pasit pedig később....
2011. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
41%
Akkor valami érdekes tudathasadással lehet dolgunk, ha nem ismert fel.
2011. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is joga van tudni a lánynak, hogy a vőlegénye nyíltan kettős életet él egy másik csajjal. A barátnődnek szintén.. Nem hiszem hogy büszkén feszítene a párja oldalán, ha tudná hogy 6 hónapos termes menyasszonya van.

Mindkét lány a barátnőd, és ha ezt eltitkolod előlük, jó eséllyel mindkettőjük életét megkeserítheted.. A barátság alapja a bizalom, és az hogy elmondod az igazat akkor is, ha fáj neki!

Nem értem azokat, akik azt tanácsolják, hazudozz a barátaid szemébe! Hagyd hogy hülyére vegye és kihasználja őket egy gerinctelen, jellemtelen ember.. Egyik lány sem érdemel ilyen párt!

Szerintem mindkettőnek el kell mondanod, először a barátnődnek, aztán a terhes lánynak. Egyik sem tehet arról, ami vele történt! Nincs okuk egymást gyűlölni.. csak azt a bizonyos "vőlegényt".

Ülj le a barátnőddel, és mondd el neki amit megtudtál. Mutasd meg a lányt is neki (közösségi oldalon), és mondd el hogy vele is közölni fogod, mert nem akarja hogy egy ilyen alakhoz kösse hozzá az életét úgy, hogy nincs tisztában azzal, kihez is akar hozzámenni.

Biztos mindkettő ki fog borulni, de nem téged fognak hibáztatni, hanem a pasit!

Én örökre meggyűlölném a barátnőmet, ha nem mondana el nekem egy ilyen dolgot..

2011. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
ugyan, előző kérdező, te mindenkire emlékszel, akit a párod kutyafuttában bemutat?
2011. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy nem ismert fel, hisz az elsőnél gondolom még kismama voltál, most meg már anyuka. Na, hát jól benne vagy a trutyiban. De ez a hármas csajos találkozó tényleg jó ötlet. És valóban lehet a pasikra terelni a szót, az meg szinte biztos, hogy a telójában mindkettőnek van képe a pasijáról, ha már a nevük ugye ugyanaz.
2011. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda fatális véletlen.Szerintem józanodj ki,pakold el a vodkás üveget az asztalról,kapcsold ki a gépet,és menj lefeküdni Andersen.
2011. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
azért majd írd meg, mi lett a dolog vége, szerintem mindenkit érdekel...
2011. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!