Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy apa megcsalja...

Halász Béla kérdése:

Ha tudom hogy apa megcsalja anyát és ismerem a nőt szóljak neki?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kivel,mert a szomszédunk és nagyon jóba vagyunk velük!
2011. aug. 26. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne. Ne avatkozz az ügyeikbe.
2011. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mivel előbb utóbb mindenre fény derül, szerintem nyugodtan szólj. De egyébként kinek akarsz? Anyudnak, vagy apudnak, hogy te is tudsz a dologról?
2011. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez durva. Lehet megpendíteném apu előtt, hogy tudok róla, aztán döntsön ő, hogy mit lép.

Ezek után mondjuk nem tudnék ugyanúgy nézni apámra.

2011. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább apádtól kérdezz rá. Aki azt mondja, hogy nincs közöd hozzá annak nincs igaza. Ehhez igenis van közöd, nem lehet azt elnézni, hogy a saját édesanyádat megcsalja az apukád. Ha nem velük történne, akkor az ember ne szóljon bele, mondjuk így se, de apukádat megkérdezheted...,
2011. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne. Nehéz megérteni, de a felnőttek dolga nem tartozik a gyerekre.
2011. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
voltam ebben a szituacioban. anyukadnak semmikepp ne szolj, nem a te dolgod, nem jo beleszolni a hazassagukba. csupan olyan szinten van kozod hozza, hogy a kapcsolatuk kihathat az eletedre. ha jot akarsz magadnak, akkor ne vedd magadra az o problemajukat, mert iszonyu szar erzes. en apukamnak sem szoltam arrol, hogy tudok rola. nem az en eletem, biztos megvan ra az oka.
2011. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én elég jól fel tudom mérni a környezetem hozzáállását ilyen kérdésben. Sokszor van, hogy a feleség is tud róla, csak ilyen kimondatlan megegyezésben vannak, mert közös a háztartás és stb, ezért nem vesz róla tudomást.

Ha azt látnám, hogy apa átveri anyát, és ő naivan semmit se tud, apámat kérdezném meg, hogy most ez így mi?

De ha ilyen "kimondatlan egyezség" lenne, úgy tennék, mintha nem is tudnék róla.

20L

2011. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megcsalja? Olyan helyzetben találtad őket, ami tuti, hogy ezt igazolja?

Ha igen, akkor én a helyedben szólnék az apámnak, mert ezzel a tudattal neked mindig "viselkedned" kell miközben anyukáddal jópofizik a kedves szomszédnéni. Talán apád elszégyelli magát, és megmenthető a házasságuk. Nincs testvéred, akivel ezt megbeszélhetnéd? Anyukádnak ne szólj, mert biztosan fájdalmat okoznál, ráadásul a helyzet tisztázása valóban a "felnőttek" feladata lenne. Ha apád megtudja, hogy tudod, talán lekoptatható a barátnő. Egyébként egy mocskos ....., mert más fészkébe belepiszkítani ocsmány dolog, miközben bűbájos a mamáddal.

2011. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm kisgyerekként volt ilyen helyzetben és az anyukája azóta is - persze kimondatlanul - neheztel rá, amiért nem szólt, mert évekig ment ez. Ha biztos vagy benne, hogy megcsalja anyukád, szerintem beszélj előbb apukáddal, de ha jó pár hét múlva sem változik semmi, mondd el anyukádnak. Sajnos nincs jó döntés, mert vagy "áruló" vagy "cinkostárs" leszel - de ez apukád hibája.
2011. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A családban te vagy a gyerek nem szabad beleszólnod a felnőttek "játékába", sehogy sem jöhetsz ki belőle jól.

Sokféle kiszámíthatatlan következménye lehet annak ha szólsz. Ha nem akkor csak egy (egy ideig).

Én a te helyedben nem szólnék, lehet tényleg ilyen kimondatlan egyezség van köztük és ügye ebbe nem akarsz belerondítani. Ha meg nem tud róla anyud akkor se neki mond el hanem apádnak h hogy is van ez.

Mérlegelned kell milyen károkat tudsz okozni.

2011. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!