Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne szóljak neki róla?

Ne szóljak neki róla?

Figyelt kérdés

Párom mailjait nézegetve láttam egy elküldött e-mailt, miszerint állásajánlatot keres Ausztriában. Mivel az iskolám még 2évig Magyarországhoz köt,így nem tudok kimenni,megígérte,hogy marad ő is..

Persze,ha szólok,akkor lecsesz,hogy miért kutakodtam,ha nem szólok,megesz a fene,hogy megy-menne-vagy mi lesz..

Mit csináljak?

L/18


2011. szept. 9. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol laktok? Zalából, vasból. gy-m-s-ból akár ingázni is lehet. Amúgy ne szólj, mert

- nincs értelme, csak keresgél, nincs konkrétum

- neked tetszene, ha ő a te e-mail-jeidet olvasgatná???

Szépen nyelj egyet, és várd ki a végét...és ne kutakodj.

2011. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy..

1. Nem magának keresi, csak megkérték rá,

2. kíváncsi a lehetőségekre, és később akar menni,

3. távmunkát keres, (attól függ, mi a szakmája),

stb.

2011. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Így jártál. Nem véletlenül mondják itt is sokan, hogy nem nézegetjük mások magánlevelezését. Attól, hogy keresett, még nem ment el. Az is lehet, hogy csak felmérte előre a piacot. Te viszont máris jócskán belemásztál valamibe, amiből nem tudsz jól kijönni. :(
2011. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

off:Először is, bár tudom, hogy nem ez a kérdés, hogyhogy nézegetted a párod e-mailjeit?


Ha már ilyen helyzetbe kerültél, szerintem valahogyan próbálj meg rákérdezni, de ne direktbe. Pl.: azon gondolkodtál, hogyha végeztél a suliddal együtt kimehetnétek külföldre dolgozni.

Amúgy pedig várj még, lehet el akarja neked mondani, csak még nem volt rá ideje, bár nem tudom milyen régen küldte azt az e-mailt. Másrészről pedig, ha a párom a tudtom nélkül, nélkülem tervezne kimenni külföldre úgy, hogy tudja, én nem tudnék vele menni, és nem is szólna az állásjelentkezésről, akkor elgondolkodnék azon, hogy ezt a kapcsolatot mennyire gondolja komolyan.

2011. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy butasag kutakodni, inkabb halgass rola es tobbet ne csinald. Aki kutakodik, az nem bizik es akkor a kapcsolatnak semmi ertelme. Amugy meg egy kulfodi eletet meg kell tervezni. Jol teszi, ha mar most gondol a jovore es nem durr bele csinalja. Megfontolt, felnott emberre vall ez a cselekedet.
2011. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy pár vagytok, megnézted, hát megnézted. Kérdezz rá, nem hinném, hogy leszedi a fejed, de mégiscsak jobb, mint bizonytalanságban lenni.
2011. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
22%
Ha már ilyen idióta voltál, hogy megnézted, akkor légy kreatív. Ne közöld be vele egyből. Találj ki valami sztorit, hogy egy ismerősöd megy ki és szerinte ez milyen, mi a véleménye a dologról, ő nem akar-e stb stb. Kreatívan...
2011. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!