Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo tablettakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo tablettakat szeretnek feliratni magamnak, de szeretnem ha anyukam is tudna rola. Hogy szoljak neki? 18 vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy már élsz nemi életet, és ezt szeretnéd a lehető legnagyobb biztonság-érzettel tenni. Egy normális szülő megérti.
2010. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha jófej az anyád:

Anyu figyelj már egy ideje van egy barátom, akivel nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. És arra gondoltam, hogy esetleg mit szólnál ahogy, hogy fogamzásgátló tablettát szedjek?

ha nemjófej és konzervatív anyád van:

na akkor sok sikert hozzá mert a konzervatívokkal nincs mit tenni... csak puhítsd kitartóan.

2010. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem hálisten volt olyan bajom h kellett fog.gátlót szednem 15éves koromtól kezdve...a szexuális életemről sosem számoltam be anyámnak..se a pasijaimról senkiről....23éves koromig...

de szerintem nem is csodálkozik már h nem ismer,és h nincs olyan jó viszonyunk:(((

2010. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 vagy, felnőttkorú, menj el nőgyógyászhoz és írasd fel, ennyi, nem kell hozzá engedélyt kérned, hogy biztonságosan szexelj. Persze ha édesanyád fanatikus katolikus, akkor nehezebb a helyzet.
2010. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
en tudom jol, hogy nem vagyok neki koteles szolni, de titkolozni azert nem akarok, mert ha pl. meghulok, vagy valami bajom lesz anyukamnak is, es a haziorvosnak is tudnia kell rola, hogy szedek fogamzasgatlot, mert fontos a gyogyszer kombinacio
2010. jún. 1. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj oda hozzá, és egyszerűen mond meg neki, hogy szeretnél szedni, mert így nagyobb biztonságban éreznéd magad. én odamentem, elmondtam, hogy mivel gyereket nem akarok, ezért jobbnak látom, ha szedek bogyót, aztán megkértem, hogy kérjen nekem időpontot, mert utálok telefonálni, sőt még el is kísért. persze attól függ, milyen anyukád hozzáállása, meg milyen a viszonyotok, de gondolom, ha nem akarsz titkolózni, akkor jóban vagytok, és tényleg jobb, ha tudja, akkor is, ha már nagykorú vagy, én 21 vagyok, és 20 évesen álltam elé ezzel.
2010. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

csak itt az a baj, amiert felek, hogy abban sem vagyok biztos, hogy tudja, hogy nem vagyok szuz...

csak enyhe celzasokbol gondolom hogy tudja

2010. jún. 1. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok ezzel, szeretnék fogamzásgátlót szedni inkább és szeretném hogy anyukám is tudjon róla. Lassan majd elé állok és megmondom neki hogy mi a szitu. Szerencsére elég jóban vagyunk és meg lehet vele beszélni, de szerintem majd keresek egy napot amikor csak anyukám meg én vagyunk itthon, akkor sokkal nyugodtabban tudunk beszélgetni. Azt meg szerintem már sejtheti hogy a barátommal már élünk nemi életet, legalábbis múltkor anyukám vitte ki a szemetet a szobámból és szerintem nehéz lehetett nem észrevenni az óvszeres dobozt és az üres csomagolást a szemetesem tetején.

17L

2010. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!