Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak, ne szóljak?

Szóljak, ne szóljak?

Figyelt kérdés

Adott egy lányzó, aki most hat hónapos terhes. A terhesgondozóban ismertem meg, én akkor voltam 36 hetes mikor ő 10. Aranyos lány, egy kicsit fiatalka (18), sokat beszélgettünk. Persze van párja, találkoztam is vele.

Mostanában egy közösségi oldalon tartom a lánnyal a kapcsolatot, mesél hogy érzi magát és én is mesélek a kisfiamról.

Adott egy másik nő. A barátnőm középiskola óta. Tegnap este bemutatta nekem a párját, ak a fent említett leányzó vőlegénye. Ez biztos!

Szóljak , vagy sem valamelyiküknek? Ha igen kinek?

A férjem szerint nem kéne belefolynom, de olyan szörnyű. A barátnőm is fülig szerelmes, a lány is róla áradozik. Ma írt. Válaszolnék, de... nemtudom.


2011. márc. 26. 14:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hármas csajbuli jó ötlet, de nem az átlátszó módon, hogy a témát véletlenül a pasikra tereled..

Mikor megérkeznek, mondd el nekik, hogy azért hívtad őket ide, mert tudsz valamit, amit mindkettőjüknek tudnia kell: nagyon gyanús számodra, hogy mindketten ugyanazzal a férfival járnak.

Ha csak úgy véletlenül terelődik a szó a pasikra, szerintem mindketten úgy fogják érezni, hogy a másikkal szövetkezve össze akarod ugrasztani a párjával, talán azért, mert épp magadnak akarod megszerezni a srácot..

És marad még egy kártya a szembesítésre: megkérheted a barátnődet, hogy hívja fel a srácot, segítsen már elcipelni tőled valami súlyos dolgot. Ha beállít, szembetalálja magát mindkét csajával..

2011. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
A hitetleneknek üzenem: ilyen véletlenek vannak! Velem is történt már olyan, amit ha más mesél, nem hiszem el..
2011. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
még egy ötlet: azon a közösségi oldalon, ahol tartjátok a kapcsolatot, nincs rajta a barátnőd a párjával? Esetleg felhívhatnád rá a kismama figyelmét, és viszont. Már ha mindkét helyen van közös fotó...
2011. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
29%
Még annyit, hol laktok, egy 100 lelkes faluban?
2011. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nem, egy kisvárosban. A lányzó egy-két éve költözött ide az anyjával. A pasi velük együtt él.
2011. márc. 26. 15:17
 26/36 anonim ***** válasza:
Jajj, mielobb szolj a baratnoidnek! Egyszeruen elmondod amit tudsz es kesz.
2011. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen szólj nekik. Hívd át a barátnődet a párjával + hívd át a terhes lányt is, de ne tudjanak arról, hogy a másik megy.
2011. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Előbb a srácot kérdezd meg, hogy ő szól valamelyik lánynak, vagy rád hagyja...
2011. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem elégednék meg egy olyan megoldással, hogy szóljon ő az egyik lánynak.. mert mindkettőnek tudnia kell! Ha tényleg szakít az egyik barátnővel, akkor ott marad a másik egy félrelépésre hajlamos, hazug alakkal, aki külső kényszer hatására ugyan dobta az egyik szeretőjét, de a többivel okosabb lesz.. Egyetlen barátnőmnek sem kívánnék ilyen társat!
2011. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Igaz. De a buli jó ötletnek tűnik.
2011. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!