Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak, ne szóljak?

Szóljak, ne szóljak?

Figyelt kérdés

Adott egy lányzó, aki most hat hónapos terhes. A terhesgondozóban ismertem meg, én akkor voltam 36 hetes mikor ő 10. Aranyos lány, egy kicsit fiatalka (18), sokat beszélgettünk. Persze van párja, találkoztam is vele.

Mostanában egy közösségi oldalon tartom a lánnyal a kapcsolatot, mesél hogy érzi magát és én is mesélek a kisfiamról.

Adott egy másik nő. A barátnőm középiskola óta. Tegnap este bemutatta nekem a párját, ak a fent említett leányzó vőlegénye. Ez biztos!

Szóljak , vagy sem valamelyiküknek? Ha igen kinek?

A férjem szerint nem kéne belefolynom, de olyan szörnyű. A barátnőm is fülig szerelmes, a lány is róla áradozik. Ma írt. Válaszolnék, de... nemtudom.


2011. márc. 26. 14:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
én a helyedbe beszélnék először a pasival. Lehet h csak iker tesója van
2011. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem nézném ölbetett kézzel. De úgy kéne intézni, hogy ne rajtad csattanjon a végén.
2011. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A pasinak egy jellegzetes tetoválás van a nyakán. A lánytól tudom, hogy egyke.
2011. márc. 26. 14:38
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Hu ez nagyon nehéz ügy.. szegény leányzó.fiatalon anya lesz,ráadásul egy olyan apától aki nem is biztos h csak őt szereti...
2011. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha tudják, mert biztos, hogy nem tiszta ez az ügy valakinek.

Nincs annál durvább, ha már mindenki tudja, hogy megcsalnak, csak te nem. :(


Én mindkét nő helyében örülnék, ha valaki felvilágosítana.

2011. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben összehoznék egy találkozót. Hívd meg magadhoz a lányt és a barátnődet a párjával egy időben (de ne tudjanak egymásról). És akkor nem te leszel az a szemét (a lány szemében), aki keveri a sz.rt. Én mindenképpen tudatnám így vele a dolgot, mert hazugságban kezdeni egy közös életet... tragédia.

36/N, két gyermekes anyuka

2011. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
17%
Akarcsak egy regenyben. Pont mind a kettot Te ismered, habar egesz mas uton ismerkedtel meg veluk.
2011. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nagyon együttérzek a lánnyal, hiszen én is szültem, el sem bírnám képzelni, mi lenne a férjem nélkül.

Természetesen a pasi tegnap késő estig "dolgozott", de igazából a barátnőmmel találkozott. Azt is tudom, hogy jóval túlléptek a randizáson....

Mikor megláttam, köpni-nyelni nem tudtam, és már amúgy is indultunk haza.

2011. márc. 26. 14:45
 9/36 anonim ***** válasza:
76%
Tehát kétszer találkoztál a pasival. Egyszer a lánnyal volt, másodszor a barátnőddel. Hogy reagált a második találkozásnál? Hisz akkor ő tudja, hogy ismered a másik lányt.
2011. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nekem mondod, kedves FromOz!

Brazil szappanoperában érzem magam. Már szinte várom, hogy kiderüljön, hogy a pasi az én elveszett bátyám!

2011. márc. 26. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!