Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire fura 2 gyerek meg egy...

Ennyire fura 2 gyerek meg egy apa?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk hárman a boltba. Az egyik fiam fél éves a másik 3. Sok ember jól megnézett minket de nem tudom miért..semmi érdekes nem volt rajtunk. A pénztáros is úgy nézett h azt hittem kiesik a helyéről amikor meg rákérdeztem h mi van azt mondta h semmi semmi. Zavar ha valaki folyamatosan néz. Ez olyan érdekes?

30/F


2011. márc. 19. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Így önmagában nem. De lehet volt rajtatok valami érdekes, csak nem vettétek észre. Vagy paranoiás vagy.
2011. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. Teljesen átlagosan néztünk ki. Most még azt se lehet mondani h hangosak vagy hisztisek voltak a gyerekek mert most elég nyugodtak voltak
2011. márc. 19. 10:14
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Megmondom.


Azért valljuk be, nem sűrűn látni az apukákat egyedül a gyerekkel csavarogni, főleg ha többen vannak a kicsik.

Vagy csak felénk ennyire tirpákok a férjek?

Enyém is a közel 3 év alatt, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor ment egyedül a fiunkkal.

2011. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak?

Vagy ha meg is néztek, biztosan nem azért, mert "egy apa meg két gyerek". Vagy jól nézel ki, vagy van rajtatok valami furcsa, vagy nagyon hasonlítotok egymásra, vagy nagyon jól vagy nagyon rosszul voltatok felöltözve, stb... Ezt így nem lehet megmondani, de szerintem 99%, hogy nem az volt bennetek a furcsa, hogy apa+2 gyerek...

2011. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne legyél már ilyen paranoiás :D Lementél két cuki kisfiúval a boltba. Az emberek, pláne a nők imádják a gyerekeket, és azokat a pasikat is, akik foglalkoznak a gyerekeikkel. :) Ilyen egyszerű, inkább húzd ki magad :D
2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sokszor látok apukákat egyedül az egy, vagy két gyerkőccel, és nem szoktam őket megbámulni, bár megmosolygom őket, mert ez valahogy olyan aranyos... nem tudom miért. De bámulni nem hiszem, hogy lenne okom.
2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért ennyire hülye még nem vagyok h bebeszéljem magamnak :D

amikor egyedül vagyok akkor is szoktak nézegetni néha de nem ennyire. és engem nagyon zavar ha néznek :D

2011. márc. 19. 10:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hogy fura legyen, ez lenne a normális! Amit tapasztalsz, azt jelzi, mennyire szokatlan, hogy egy apa foglalkozik a gyerekeivel. Sajnos. Valószínűleg irigységből néztek, pl. hogy az ő férjük nem foglalkozik ilyen szépen a gyerekekkel (vagy ha férfiak néztek, akkor ők maguk) De lehet, csak azért, mert aranyosnak találtak benneteket, nem kell mindenben feltétlenül a rosszat látni.
2011. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tetris ***** válasza:

Azért bámultak meg, mert két ilyen pici gyerek nagyon aranyos tud lenni. Te meg vszeg egy igencsak jóképű fickó vagy, akire felfigyelnek a nők. Ráadásul, ha egy apuka vásárol két gyerekkel, az elég ritka látvány.

Tök helyesek voltatok így hárman, jólesett rátok nézni. Ennyi.

2011. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Huhh, kérdező, tudok olyat mesélni neked a témában, amitől megfagy a vér az ereidben, csak nem tudom, kíváncsi vagy-e rá.
2011. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!