Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így megtartani a gyereket?

Így megtartani a gyereket?

Figyelt kérdés

Remélhetőleg nincs róla szó, hogy terhes lennék, de van pár tünetem, meg kéne már jönnie és a párom már bogarat ültetett a fülembe...

Mindig azt vallottam, hogy nem vetetném el a babát, ha jönne. Mivel már korban vagyok annyi idős, stb... Ugyanakkor ha most belegondolok...

Párom (7 hónapja vagyunk együtt) szörnyen gyerek még, bár már 27 lesz. Én 22 leszek. Őszintén, fogalmam sincs, mit csinálna... Már az eddigi dolgai sem túl biztatóak...

Jó munkám van, szeretem, feladni azért, hogy gyesre menjek? Kétlem... A családom, ismerősök mit szólnának? Őszintén, utálnám a tudatot, hogy házasságon kívül szülök. Én ennél meggondoltabb vagyok.

Megjegyzem, nem kockáztattam sokat a szexben, SOHA nem csináltuk védekezés nélkül. Az utóbbi 1-2 hónapban belém sem élvezett, mármint gumiban sem. (a menzim pont egy hónapja jött meg utoljára, szóval még nem késik igazán)

Csak arra tudok gondolni, ha van bennem egy kis valami, az még időben takarodjon onnan, mert most nincs itt az ideje... :(


2011. márc. 17. 20:46
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, ahogy beszélsz az esetleges gyermekedről.
2011. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Ja és 22 éves vagyok, nem 20. És érettségi szintem messze több, ezt tudom magamról, de mindenkitől ezt hallom.


Akkora hisztit levágtál itt tegnap pár óra alatt a nagy büdös semmiért, hogy ugye nem haragszol, ha ezt nem hisszük el? Mellesleg értelmes fiatal nő nem egy ilyen idióta, infantilis, életképtelen pasas mellett rontja az életét mint amilyen a tiéd. Keress olyat, aki mellett nem életed tragédiájaként fogod fel, ha esetleg pozitív lenne a terhességi teszt.

2011. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
De most komolyan... Vegyél már egy tesztet.
2011. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy te felnőtt, rohadt gyerekesen gondolkodsz, ne szülj. És szerintem ne csak most, hanem egyáltalán. Nem neked való a gyerek.
2011. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Értelmes fiatal nő nem feltétlen kell az értelmes fiatal férfinek. Tapasztaltam, elég sokszor. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy a párom azért van nekem, mert jobb nem jut. Hanem talán megtalálta a zsák a foltját. Egy könnyebb kapcsolatban úgyis unatkoznék... Ez a sorsom, megérdemlem, de nem tartom átoknak. Ha egyszer ember lesz belőle, tudom, hogy megérte.

Igen, kéne tesztet venni, csak már nincs gyógyszertár a falumban és fáradt voltam elmenni a legközelebbi városba.

2011. márc. 18. 13:54
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, védekeztek, és még úgy sem élvez beléd.

NEM vagy terhes!

Aludj át egy napot, és elmúlik a rosszullét.

Ha ennyire parázol a terhességtől, védekezzetek duplán.

Kívánom, hogy ne legyen még gyereked, leginkább az ő érdekében.

2011. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy nem, most kipihent fejjel már más. De meló után, és úgy, hogy felhúztak, igen, már bármit el tudtam volna hinni. :(

Csak nem ártana, ha megjönne, mert a párom addig nem higgad le... Pedig mivel beteg is voltam, még késhet is napokat, sőt heteket...

2011. márc. 18. 14:21
 48/48 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött a menzeszem. Ezek szerint egyelőre nem lesz gyerekem. De majd úgy 3-4 év múlva már remélhetőleg igen, és tervezetten.
2011. márc. 19. 09:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!