Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így megtartani a gyereket?

Így megtartani a gyereket?

Figyelt kérdés

Remélhetőleg nincs róla szó, hogy terhes lennék, de van pár tünetem, meg kéne már jönnie és a párom már bogarat ültetett a fülembe...

Mindig azt vallottam, hogy nem vetetném el a babát, ha jönne. Mivel már korban vagyok annyi idős, stb... Ugyanakkor ha most belegondolok...

Párom (7 hónapja vagyunk együtt) szörnyen gyerek még, bár már 27 lesz. Én 22 leszek. Őszintén, fogalmam sincs, mit csinálna... Már az eddigi dolgai sem túl biztatóak...

Jó munkám van, szeretem, feladni azért, hogy gyesre menjek? Kétlem... A családom, ismerősök mit szólnának? Őszintén, utálnám a tudatot, hogy házasságon kívül szülök. Én ennél meggondoltabb vagyok.

Megjegyzem, nem kockáztattam sokat a szexben, SOHA nem csináltuk védekezés nélkül. Az utóbbi 1-2 hónapban belém sem élvezett, mármint gumiban sem. (a menzim pont egy hónapja jött meg utoljára, szóval még nem késik igazán)

Csak arra tudok gondolni, ha van bennem egy kis valami, az még időben takarodjon onnan, mert most nincs itt az ideje... :(


2011. márc. 17. 20:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg nincs.

Remélem, nem vagy várandós.

"Takarodjon..." Bízom benne, hogy tényleg nincs is ott.

2011. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
53%
Hát akkor vetesd el, ha nem akarod. Szerencsére ma már nem kötelező megszülni a gyereket, ha valaki nem akarja.
2011. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
74%

Uramisten, én is remélem, hogy nem vagy terhes. Ez a mondat nagyon durva.

Ha valaki nem érett arra, hogy anya legyen, akkor te biztosan nem vagy az.

Ne kösd korhoz, az a baba a mostani felfogásodnál sokkal de sokkal jobbat érdemel.

Majd 10 év múlva, ha megváltozik a hozzáállásod, akkor vállalj gyereket.

2011. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
54%
Tedd meg azt a szívességet a világnak,hogy később sem szülsz.Nem érdemled meg.
2011. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
65%
Hogy mi?Takarodjon???Egy kis életről beszélsz így?Remélem nem fogant meg,nem egy ilyennnek ad a sors kisbabát,mit amilyen te vagy!Hányan vagyunk,akik meg évek óta kétségbe esve küzdünk!Istenem miért??????
2011. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
47%
Remélem szegényke tényleg nem fogant meg. :( Milyen nők vannak, szégyen.
2011. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, hogy biztos helyre születik... :( :( szeretem a gyerekeket és mindennél jobban vágyom egy kisfiúra. De hogy vágyjak rá, ha a párom még gyerek hozzá? Ha rajta azt látom, hogy probléma az egész??? Rá haragszom, mert más párok lehet, hogy megoldják, ha "becsúszik" a baba, de mi mit csinálnánk? Én még csak állok valahogy anyagilag és más tekintetben, de ő nem. Akkora segítség lenne nekem a bizonytalan életével és állásával, mint még egy gyerkőc.

Most is olyanokat mondd, ha nem is vagyok terhes, minimalizálni fogjuk a testi kontaktust, míg nincs 100%-os biztonságú megoldás... Jó hogy ne sterilizáltassam magam!

Kövezzetek meg! Direkt fogalmaztam úgy: "takarodjon" Mert ebbe az életbe nem kívánom szegénykét. Egyszer, ha a leendő apuka majd felnőttként áll a világhoz. Ebben a dologban csak én szívhatok. Maradhatnék egyedülálló anyának, vagy ki tudja... Be vagyok sz*rva, ezért van, hogy ŐT szidom így, hogy azt sem tudom, létezik-e...

2011. márc. 17. 20:56
 8/48 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, nem vagy terhes. De ha igen, akkor gondolj bele: mi jobb, mindazt elviselni, amit el kell emiatt, vagy gyilkolni? Mert igen, "az a kis valami" EMBER.
2011. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
70%

Kedveseddel kapcsolatban, semmi értelme olyan ember mellett pazarolni az időt meg idegsejtjeket aki nem megfelelő neked, ha megfelelne neked teljes mértékben akkor nem így nyilatkoznál róla, s akkor szerintem már nem is lenne "teher" az a valami a hasadban (ha van ott 1 pici valaki).


Ez a "ha van bennem egy kis valami, az még időben takarodjon onnan" (ami egy gyermek is lehet, élőlény, személy) nagyon nem egy anyához illő viselkedés-kijelentés, akkor sem ha most s akkor sem ha 5-10 év múlva leszel várandós.


Ha várandós vagy akkor most semmi esetre se tartsd meg, csak megkeserítenéd szegény gyermek életét, meg a magadét is, majd lesz babád, ha már nagyon vágysz rá

2011. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
66%
20:52 csatlakozom hozzád!
2011. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!