Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így megtartani a gyereket?

Így megtartani a gyereket?

Figyelt kérdés

Remélhetőleg nincs róla szó, hogy terhes lennék, de van pár tünetem, meg kéne már jönnie és a párom már bogarat ültetett a fülembe...

Mindig azt vallottam, hogy nem vetetném el a babát, ha jönne. Mivel már korban vagyok annyi idős, stb... Ugyanakkor ha most belegondolok...

Párom (7 hónapja vagyunk együtt) szörnyen gyerek még, bár már 27 lesz. Én 22 leszek. Őszintén, fogalmam sincs, mit csinálna... Már az eddigi dolgai sem túl biztatóak...

Jó munkám van, szeretem, feladni azért, hogy gyesre menjek? Kétlem... A családom, ismerősök mit szólnának? Őszintén, utálnám a tudatot, hogy házasságon kívül szülök. Én ennél meggondoltabb vagyok.

Megjegyzem, nem kockáztattam sokat a szexben, SOHA nem csináltuk védekezés nélkül. Az utóbbi 1-2 hónapban belém sem élvezett, mármint gumiban sem. (a menzim pont egy hónapja jött meg utoljára, szóval még nem késik igazán)

Csak arra tudok gondolni, ha van bennem egy kis valami, az még időben takarodjon onnan, mert most nincs itt az ideje... :(


2011. márc. 17. 20:46
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
67%

Sztem a nyugtatót abba kéne hagynia, és megtanulni kezelni a streszt.

A sport komolyan segíthet.

Volt nekem is olyan időszakom amikor csináltam egy boxzsákot otthon aztán ütöttem egész délután de jólesett :D

Ez az egyik része, ha meg már verbálisan is tudja kezelni a stresszt akkor már profi.


Van egy csomó jó módszer erre a neten is vannak tanulmányok.


[link]


Nameg a coaching egy része is foglalkozik ezzel, szóval vannak erre bevált szakkönyvek.

2011. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
72%

ma 21:26

az én uram is ilyen, de tudod mikor múlik el a dili? amikor gyerekek közt van (anyósom szerint, mert azon a szinten van :))), amikor leesik neki, hogy egy gyerkőc rajong érte akkor semmi baja. Ez még nem zárja ki, hogy nem lenne megbízható apa szerintem, az ember a gyerekéért sok mindent megtesz, még olyat is amire előtte simán azt mondta, hogy nem

2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
48%
Engem is lepontoztak, de az csak azért van, mert sokaknak nagyon fáj az igazság... :)
2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Tuvtuv: köszönöm szépen a linkeket, mindennek utána fogok nézni! most megyek aludni, mert nagyon fáradt vagyok már, hajnali 3 óta fent vagyok és előtte sem aludtam sokat.

Köszönöm a kommenteket, a jókat, a rosszakat egyaránt!

2011. márc. 17. 21:38
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit Jóéjt!
2011. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, amíg be nem bizonyosodik, hogy terhes vagy, minek csinálsz ekkora cirkuszt ebből? Késik? NEM. Amíg nem marad el a menstruáció, addig tünetek sincsenek. Különben szinte kizárt, hogy terhes vagy. Óvszerrel védekeztek, az utóbbi hónapokban beléd sem ejakulált, akkor mi a problémád? Úgy csinálod itt a melodrámát, mintha már ott lenne a kezedben az orvosi lelet a terhességedről. Nem akarlak megbántani, de a párod mellett Te is megéred a pénzed: látszik rajtad, hogy iszonyúan igényled, hogy mindenki veled meg a (csinált) drámáiddal foglalkozzon. Hűtsd le magad és rúgd ki a pasid, mert itt a fő gond Ő. Embert akarsz belőle "faragni"? Hát ne röhögtess már. 22 éves vagy, előtted az élet!
2011. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
69%
Olvasva a kedves kérdező válaszait,egyre inkább erősödik bennem a gyanú arra,hogy egy phszhiológus kellene neki is,és a "párjának"is.Ennyi zagyvaságot rég olvastam itt,amiket ez a csaj összehord.Már eleve egy 20 éves fiatal lány szájából,nevetséges ez az ömlengés,a gyerekvállalásról,holott a seggén ott lóg még a tojáshéj.Azt sem tudja mi fán terem ez az egész, amiről itt össze vissza beszél oldalakon át.Előadta magát az első oldalon mint egy menő szakmával,jól kereső fizetéssel,lévő nő majd kiderül,hogy egy sima érettségivel egy gyárban kulizik.Megmondom én mi lehetett itt.Meg akarja magának fogni a palit,ami persze valahogy nem jön össze.Ha nem olvastátok volna csak a párjáról irkált.A srácnak esze ágában sincs gyereket vállalni,mint az ábra mutatja,hősnőnk meg kinjában mást nem igen tud kitalálni,mint,hogy terhes lesz.Amiről tudja,hogy akár rosszul is elsülhet.Na ezért lelkizett itt,órákon át.
2011. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a mi van ha terhes vagyok kérdés helyett csinálj egy tesztet vagy menj el dokihoz.

Ráérsz azután stresszelni, ha már kiderült, hogy ott van a nemvárt baba. Elég akkor kitalálni, hogy mi legyen.

Majd írd meg, hogy mi történt.

2011. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

A párom ültette bele a bogarat a fülembe. Régóta mást sem hallok, mint a parázását, hogy mi van, ha terhes vagyok. Mert kicsit szédülök, vagy hányingerem van, nem is mindig, csak néha, és már ilyenekkel jön... Meg hogy megnőtt a mellem... Pedig ez sem igaz, nem látok rajta változást. De ő utánanézett, minden tünetet belémmagyaráz. Igazán nem is attól félek, hogy most vagyok terhes, hanem mi lenne, ha tényleg az lennék, úgymond idő előtt? Rengeteg fiatal párral esik ez meg, mégis megoldják, mégsem tinik vagyunk már...


23:10: áruld el, hol írtam, hogy menő szakmám, állásom van? Nem írtam. Azt írtam, hogy szeretem csinálni. Sajnálom, ha szerinted egy gyári munka lenézendő, én büszke vagyok rá, legalább dolgozom a "szar" érettségimmel, nem mint a sok diplomás munkanélküli, akiknek minden ilyen munka büdös. Ha takarítónő lennék, azt sem szégyellném. Egyébként ülő munkán vagyok és elég komoly pozícióban. Lehet, hogy még nem láttál gyárat belülről, ott igen sok munkakör van. De mint mondtam, ha valami alantasabb munkát végeznék, az sem derogálna. És attól még, hogy nem egy irodában lopom a napot, ahol 300ezret keresek, még mondhatom, hogy örülök, hogy van munkám és ragaszkodom hozzá, mert ha elejéről kezdeném, aligha kerülnék olyan kiváltságos helyre ott a gyáron belül, mint ahol most vagyok.

2011. márc. 18. 08:42
 40/48 A kérdező kommentje:

Még a 23:10-nek:

Ja és 22 éves vagyok, nem 20. És érettségi szintem messze több, ezt tudom magamról, de mindenkitől ezt hallom. Lehet, hogy az itteni "dilim" nem ezt mutatta, de így van. Nekem már igen korán fel kellett nőnöm, olyan, mint tinédzserkor, nem is volt nekem.

2011. márc. 18. 08:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!