Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a túlreagáló...

Mit lehet tenni a túlreagáló emberekkel?

Figyelt kérdés

Ez alatt az olyan eseteket értem mikor pl megkérdez az illető vmit amire nem akarsz válaszolni és azt mondod: Erről nem akarok beszélni.

Erre úgy reagál hogy: "Jól van már nem kell megsértődni!"

És a többi ember bámul h miért sértődtem meg vagy mi van. -.-


2011. márc. 17. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni.
2011. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk magyaroknak ez a szokàsunk, hogy tùlreagàlunk mindent, vagyis, ha nem vàlaszolunk, akkor màr azt hiszik, hogy meg vagyunk sértõdve.


Talàn finomabban fejezd ki magadat és igy érthetõbb lesz az illetõnek.

2011. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen embereket.

Vannak, akik az ég világon mindent túlreagálnak.

A kedvencem az, amikor mondjuk azt mondom, jaj de hülye vagy! Erre a reakció: Szóval azt mondtad, hogy egy bunkó paraszt vagyok?

Ja, azt. :):):)

Néha sokat látnak bele egyesek a dologba.

2011. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alul kell reagálni őket.
2011. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt csak egy konkrét ember szokta csinálni tehát valszeg nem én fejezem ki rosszul magam, csak vmiért a teljesen hétköznapi helyzetekből ilyen drámákat tud csinálni.

Talán kivetíti az előítéleteit?

2011. márc. 17. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
hát kitudja hogy épp mi miatt van felpörögve.. nekem is ha zűrös a napom akkor akár mamámmal is "bunkó vagyok" -túlreagálok apróságokat (amit nagyon szégyellek mert nagyon szeretem őt!) de ha kiegyensúlyozotan indul/telik a napom, akkor egy paraszt ember se tud érdekelni :)
2011. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!