Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító dolgot mondtam neki...

Undorító dolgot mondtam neki akkor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 1,5 évig voltunk együtt. Ő nagyon szeretett engem,én voltam neki az egyetlen akire támaszkodhatott,mert a szülei már nem éltek. De én a vége fele már nem voltam belé így szakítottam vele. A szakítást jól fogadta,és habár néha néha még keresett,de nem volt vészes. Én 5 hónappal késöbb összejöttem egy sráccal. ő meg el jött hozzám csak úgy meglátogatni. Buliba készültünk,ittam is,és mondtam az exnek h jobb lenne ha elmenne mert nemsokára jön a barátom,és ez így ciki neki is,nekem is,meg mindenkinek. Kérdezte h elmenjen e ,mondtam igen. megkérdezte h többet nem is akarom látni,én meg azt mondtam igen.

Hajnalba a rendőrság keresett,mert a búcsúlevél amit a volt barátom hagyott nekem szült. Meg próbált öngyilkos lenni,és felakasztotta magát a házuk elött egy fára. Szerencsére idejében leszedték. Nagyon megviselt a dolog,hiába élte túl. Egyszer voltunk benn a kórházba nála anyukámmal,és anya számon kérte h miért csinálta ezt. Azt mondta akkor nem miattam volt,hanem egy csomó más dolog összejött neki és ezt látta a legegyszerübb megoldásnak.

Én akkor a barátommal is szakítottam,mert hiába támogatott irritált a jelenléte. Azóta nincs senkim,és ennek már majdnem 2 éve.

Pár hete össze futottam azzal az ex-emmel aki öngyilkos akart lenni. Kicsit beszélgettünk a múltról,és elmondta h ő csak az én kívánságomat akarta teljesíteni. Mert én neki is azt mondtam h nem akarom többet látni,meg halotta amikor bementem és barátnőm kérdezte ki volt az,azt mondtam neki h a volt pasim,és bárcsak soha többet nem látnám,örökre tünne el az életemből.

Azóta csak sírok ás sírok. Egy undorító ember vagyok,majdnem meghalt miattam vki

19/L


2011. márc. 17. 15:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
16.06 vagyok,csutkára mindenki lehurrogott,leszavazott,de a kérdezö nem szól semmit,pedig leginkabb az ö véleményére lettem volna kíváncsi! Ha ennyire,és ennyi idö után még minig sajnál valakit akkor valamit csak érez iránta. de mit?
2011. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem pontoztalak le, de lehurrogtalak:)

Ha szeretné, nem szakított volna vele! Azért retteg, nehogy a másik olyan gyenge legyen, hogy megölje magát amiért nem szereti.. Te tudnál boldogan élni később ennek fényében? Nem hibáztatnád magad, hogy talán ha valamit másképp csinálsz, még élne? Engem gond nélkül lehetett ezzel zsarolni még 1-2 évig, pedig esküszöm nem vagyok manipulálható személyiség!

De válaszoljon a kérdező..

2011. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem őt,nem békülnék ki vele újra. és mikor összefutottunk az ex-emmel,ő se tett semmilyen utalást h akarna még tőlem vmit. Csak így feljött mint beszédtéma a múlt,és mondta h mit mondtam neki,meg h ő csak a kívánságomat akarta teljesíteni :S :(

Én akkor 17 évesen ezt az egészet teljesen máshogy láttam.és el akartam hinni h nem miattam volt. Akivel akkor jártam mikor ez az öngyilkosos eset volt azért dobtam ki,mert féltem h mi van ha kiszeretek belőle és ő is ezt fogja csinálni. Pedig ő kitartott volna melletem,de én féltem. és azóta sincs rendes kapcsolatom,mert senkit nem akarok közel engedni magamhoz.

Most fogtam fel igazán h miattam amit mondtam meg is halhatott volna :(

2011. márc. 17. 18:30
 34/35 anonim ***** válasza:
Mégis mit mondtál? Hogy nem akarsz találkozni vele.
2011. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
csak 2 választ olvastam, de igazuk van, nem te vagy a hibás, felnőtt ember a saját cselekedeteiért felel. Sajnos nekem is volt egy ismerősöm, aki öngyilkos lett. Iszonyatosan szerettem, olyan pótapa volt, kis túlzással, de akkor is önző dolognak tartom amit tett, mert másra nem gondol, csak arra, hogy neki így jobb, így már nem kell szenvednie, hogy más mennyit szenved miatta, őt már nem érdekelte. és ugyanez vonatkozik a te exedre is. és lássuk be, ez a fiú lelkileg labilis szerintem most is, mert ha nem te küldöd el, lesz más, aki szakít vele, akkor megint meg akarja majd ölni magát? több embert is tönkre akar majd tenni, csak hogy őt szeressék? lelkileg zsarol, mert csak így tudja elérni, hogy valaki szeresse. és ha engedsz neki, tönkreteszed magad, és a későbbi életed is. nem szabad, hogy magadat hibáztasd, mert nem a te hibád.
2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!