Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító dolgot mondtam neki...

Undorító dolgot mondtam neki akkor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 1,5 évig voltunk együtt. Ő nagyon szeretett engem,én voltam neki az egyetlen akire támaszkodhatott,mert a szülei már nem éltek. De én a vége fele már nem voltam belé így szakítottam vele. A szakítást jól fogadta,és habár néha néha még keresett,de nem volt vészes. Én 5 hónappal késöbb összejöttem egy sráccal. ő meg el jött hozzám csak úgy meglátogatni. Buliba készültünk,ittam is,és mondtam az exnek h jobb lenne ha elmenne mert nemsokára jön a barátom,és ez így ciki neki is,nekem is,meg mindenkinek. Kérdezte h elmenjen e ,mondtam igen. megkérdezte h többet nem is akarom látni,én meg azt mondtam igen.

Hajnalba a rendőrság keresett,mert a búcsúlevél amit a volt barátom hagyott nekem szült. Meg próbált öngyilkos lenni,és felakasztotta magát a házuk elött egy fára. Szerencsére idejében leszedték. Nagyon megviselt a dolog,hiába élte túl. Egyszer voltunk benn a kórházba nála anyukámmal,és anya számon kérte h miért csinálta ezt. Azt mondta akkor nem miattam volt,hanem egy csomó más dolog összejött neki és ezt látta a legegyszerübb megoldásnak.

Én akkor a barátommal is szakítottam,mert hiába támogatott irritált a jelenléte. Azóta nincs senkim,és ennek már majdnem 2 éve.

Pár hete össze futottam azzal az ex-emmel aki öngyilkos akart lenni. Kicsit beszélgettünk a múltról,és elmondta h ő csak az én kívánságomat akarta teljesíteni. Mert én neki is azt mondtam h nem akarom többet látni,meg halotta amikor bementem és barátnőm kérdezte ki volt az,azt mondtam neki h a volt pasim,és bárcsak soha többet nem látnám,örökre tünne el az életemből.

Azóta csak sírok ás sírok. Egy undorító ember vagyok,majdnem meghalt miattam vki

19/L


2011. márc. 17. 15:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad ! Halld meg amit mondott ! NEM miattad tette ! TÖBBMINDEN összejött neki !

Nem vagy undorító ! Tudod hányan mondanak a barátaiknak, szüleiknek, szerelmüknek, stb . ilyesmit? Mégsem öngyilkos a másik fél. Arról NEM te tehetsz. Az az ő gyengesége.

Mit tehetsz ? Keresd meg, és beszéljétek meg a dolgot, mondd ki mit érzel. Neki kell kimondd, különben nem fogsz megnyugodni attól, hogy ha mással beszéled ezt ki.

És ha megnyugtat, akkor higgyél neki ! És kezdjél el lenyugodni !

Ez nem szerelmi bánat volt részéről !

Beszélj vele !

Cselekedni kell, nem magadat ölni !

És amit megtanultál, hogy nem okozunk másoknak fájdalmat, mert visszaüthet ! Még ha el is múlik a fájdalom, fölösleges csinálni !

2011. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
29%
Csodálkozom hogy még senkinek nem jutott eszébe, az a mi nekem. Ha ö meg akart halni érted,te meg cak sírsz miatta,meg otthagytad a barátod tehét nincs senkid,és nem tudsz ezen a fiun tuljutni,akkor miért nem békültök ki???? Te vigaztalgathatod,elmulik a lelkiismeretfurdalásod,ö halál boldog lesz,a kecske is jol lakik és a káposzta is megmarad,nem???
2011. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aztán lehet mindig levágni a kötélről, amikor éppen nem jól mennek a dolgai, vagy depressziós.
2011. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%

16:06

Azért az erős lelkiismeret furdalás nem biztos, hogy egyenlő a szerelemmel.

2011. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy depresszióst havonta is nehéz elviselni. Gyakorlatilag fertőz.
2011. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%

16:06-nak:

Talán azért, mert akkor a továbbiakban már öngyilkossággal fenyegetőzik akkor, ha ismét problémák adódnak, a csaj szakítani akar, elmenne valahova a barátaival, szóba mer állni akárkivel.. Próbáltál már ilyen kapcsolatban élni? Én életem! Komolyan ne beszélj hülyeségeket, mert nem tudod mit tanácsolsz neki!

Inkább nem is idegesítem magam, mert még a dolog emlékétől is felmegy bennem a pumpa..

2011. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
91%
mivan? most mit sírsz? ez már 2 éve volt nem? meg ha most lett volna akkor is mi van? mostanában divat lett az öngyilkosság aszt veszem észre
2011. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Elhagytad a barátodat, azóta sincs senkid, vele még találkozol és még bűntudatod is van. Jól csinálja...
2011. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
94%

Szia!

A volt pasid egy undorító féreg. Járkál utánad, aztán rád fogja a hülyeségeit? Ha valami nem sikerül majd neki az életben azt is rád fogja kenni, hogy a te hibád? Nyugodj meg szépen, és messziről kerüld el ezt a férget. Hidd el ismerem a fajtáját, ha neki nem jó neked se legyen az. Azt hiszi, mert szakítottál vele,minden a te hibád. Eleve sérült a szülei miatt, bár erről nem tehet és nagyon sajnálom, de sok veszteség fogja még érni. Mindenre ez lesz a megoldás?? Vagy majd szalad hozzád, hogy segíts, esetleg rád keni, a te hibád?

Ne hagyd, hogy tönkretegyen idegileg. Tapasztalatból beszélek, hidd el.

L

2011. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
92%

Örülj neki, az én barátom nem volt ilyen szerencsés. Bár én nem mondtam neki ilyet.


Egyébként ne tartsd magad undorító embernek, de figyelj oda miket mondasz.

2011. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!