Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még remény? Visszaszerezhe...

Van még remény? Visszaszerezhetem?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném hódítani a volt férjem.Jelenleg válófélben vagyunk .Van neki "barátnője"de nagyon messze laknak egymástól,havonta ha 2x találkoznak.Úgy érzem nem vagyunk egymásnak közömbösek.Napi szinten jön a gyerekekhez és olyan is van hogy nálam alszik.Mellettem egy takaró alatt.Én még szeretem és azt mondja ,hogy én is több vagyok neki egy jó barátnál csak nincs szerelem már.Segítsetek mert ezt nem bírom így elviselni.
2011. márc. 17. 08:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha megpróbálnád kimutatni? :)
2011. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Próbálom de nem tudom hogy ő ezt érzi e vagy látja e.Azt mondta a minap hogy most nem akar velem élni mert nincs semmi értelme.Nem érzi azt hogy akarna engem.Nem tudom akkor hogyan engedjem el ha szeretem még mindig.
2011. márc. 17. 11:14
 23/26 anonim ***** válasza:
9:55 Te teljesen h.lye vagy. A házasság, gyerekvállalás felelősség, amit ha vállalt, az életre szól, de legalább addig, amíg a gyerekek felnőnek. Mit gondolsz, kinek fog kelleni 2 gyerekkel a kérdező? Az majd apja lesz a gyerekeknek a kedves igazi apa helyett? Igenis, elhagyta a gyerekeit is, hacsak nem a szomszéd lakásba költözött. Ha vki családot alapított, gyerekeket vállalt, azt nem lehet meggondolni, megunni!
2011. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beszélek ma vele.Nem bírom így tovább.Lesz ami lesz.Akarom és ezt el is mondom neki.Ha nem kellek neki akkor legalább ráébredek én is.Köszi hogy segíteni próbáltatok.
2011. márc. 17. 16:12
 25/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak elkeseríteni, de: miért vett feleségül(és élt veled ennyi ideig), főleg miért vállalt gyerekeket, ha nem voltál neki megfelelő? Megfelelő voltál. Megunt, talált új nőt. Azért ebbe is gondolj bele, milyen ember is valójában, mielőtt visszacsalod! Nem, ez nem a te hibád volt.
2011. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Férjed egy idióta, a házasságban nem kell a szerelem, a lángolás. Kár, hogy nincs normális értékrendszere és a lángolást kell hajszolnia, túl rövid az élet ahhoz, hogy az ilyen nem értékes, pillanatnyi örömökre költsük.

Az igazán jó házasságoknak annyi a titka, hogy bajban kitartanak egymás mellett, és hogy kinőtték azt, hogy halmozni kell az élvezeteket és önző módon csak a saját jóérzésünkre gondolnak.

A gyerekeid miatt megy, nem miattad, ebbe nem kell belelátnod semmit, praktikus okokból alszik melletted, meg mert kicsit jellemtelen talán, hogy nem megy egy fotelbe vagy kanapéba, de mondjuk az hülyeség is lenne, csak erősebb jellemre vallana.

2011. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!