Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van remény ha...

Szerintetek van remény ha megtudta a férjem, hogy korábban megcsaltam?

Figyelt kérdés
A férjem nemrég megtudta, hogy korábban megcsaltam az egyik ismerősével. Azóta van két gyerekünk és őt utálja más okokból. Nagyon megbántottam és el is mondtam neki, hogy megbántam és még mindig nagyon szeretem. Van remény a megbocsátásra?
2011. aug. 12. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsátanék meg, de mindenki más...
2011. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Tedd fel magadnak őszintén a kérdést.Te megbocsájtanál a férjednek ha megtudnád hogy azzal a nővel csalt meg téged akit te amúgy is utálsz???

Nem hiszem,mert vérig lennél sértődve,és páros lábbal rúgnád ki.(ha azt mondod,hogy megbocsájtanál,hazudsz)

Akkor ezek után szerinted meg kéne bocsájtani a férjednek??

Ha megbocsájt akkor áldott jó ember a férjed!

24/F

2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ugy nez ki mar megbocsajtott, ha egyutt maradt veled, es azota van ket gyereketek. Szerintem nem mas okokbol utalja palit, hanem pont azert, mert feleseget hasznalta. Szerintem ha a tiszta igazsagot merne kimondani, Teged is eppen ugy utal. Gratulalok, egy felszarvazott marhat csinaltal a ferjedbol. Mi itt most a kerdes, evek utan?
2011. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
most tudta meg nem akkor
2011. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ok, valaszom elso mondata torulve, tobbiert helyt allok.
2011. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Szia FromOz!


Szerintem félreértetted. Nemrég tudta meg a férj, hogy megcsalta az asszonyka. A gyerekek azóta születtek. (Nem mióta megtudta, hanem mióta megcsalta.)

2011. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
86%
Már korábban el kellett volna mondanod neki az igazat. Én azt mondom, ha igazán szeretitek egymást bármit meg lehet oldani,talán még bocsájtani is, de a hazugságot nem. Idő kell hozzá, sok beszélgetés és ami a legfontosabb : ŐSZINTESÉG. Ülj le vele, mondj el neki mindent, aztán ha kell kezdjetek mindent "elölről". Légy türelmes, neked sem esne jól, ha ugyanezt tudnád meg róla.
2011. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
FromOz! A megcsalás óta van két gyermek,de a férj csak most tudta meg a megcsalást! Szerintem van rá esély,hogy rendbe hozzátok a házzasságotokat! Tapasztalatból beszélek! A lónak négy lába van mégis megbotlik.Emberek vagyunk,telis-tele hibával...
2011. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
én megbocsájtottam az egyik páromnak , de bízni nem tudtam benne sajnos, így nem kellett fél év és szét is mentünk.
2011. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Okés, egyszerre írtunk. :)


A kérdésre viszont nem válaszoltam;

Amennyiben a férj a gyerekek érdekeit nézi szem előtt, akkor nem fog elhagyni. (De megbocsátani sem.)


Amennyiben azt tartja szem előtt, hogy becsaptad, megaláztad, hűtlen voltál, ezáltal megbízhatatlan vagy, és soha nem tudna úgy hozzád érni, hogy az a másik ne jusson eszébe... nos igen, elhagy, mint a huzat.

2011. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!