Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van remény ha...

Szerintetek van remény ha megtudta a férjem, hogy korábban megcsaltam?

Figyelt kérdés
A férjem nemrég megtudta, hogy korábban megcsaltam az egyik ismerősével. Azóta van két gyerekünk és őt utálja más okokból. Nagyon megbántottam és el is mondtam neki, hogy megbántam és még mindig nagyon szeretem. Van remény a megbocsátásra?
2011. aug. 12. 16:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez függ attól is, hogy mit értesz az alatt, hogy megcsaltad.

Csak csók volt vagy szex is??? 1x volt vagy többször??? Én a páromnak egyetlen egyszer talán megbocsátanék, de ha szeretője lenne azt már nem!

22/N

2011. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

minden kapcsolat,minden ember más. egy egymást nagyon szerető pár egy stabil kapcsolatban sok mindent meg tud bocsájtani egymásnak. na persze nem úgy,hogy hopp,felejtsük el. évekig tüske és seb lesz,és sok könny, fájdalom gyógyítja meg. ha viszont a kapcsolatotok amúgy sem tökéletes a férjeddel,akkor ez biztos szakítás. én azt hiszem,első dühömben elválnék,de nem lenne jobb a párom nélkül sem. valószínűleg megbocsájtanék apránként.

35N

2011. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"egy egymást nagyon szerető pár egy stabil kapcsolatban" miert csalnal meg egymast/ Kivancsisag, unalom?
2011. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj, hogy úgy veszem ki, nem tőled tudta meg.

Az az igazság, hogy megbocsátani talán meg tudnék, ha nagyon szeretem az illetőt és látom rajta, hogy ő mindent megtesz, de a bizalom nem tudom, hogy helyre tudna-e jönni. Nehéz ügy.

2011. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Budos KURV@!
2011. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha SZERETEM a páromat, akkor nem kell nekem más, csak ő,

ha nem szeretem, hát fogom TISZTELNI annyira, hogy ezt megbeszélem vele.


Érted már, miért hagynálak ott?

2011. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%

Minden nő kúr*va!


Csak van aki bevallja, van aki nem!!

2011. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

00:43!


Kicsit több tiszteletet!!!!!!

2011. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%

A papucsok megbocsájtanának, akinek meg normális értékrendje van az nem.


Legalább megérte és elélveztél?

2011. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!