Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekben az esetekben mire...

Ezekben az esetekben mire várnak a nők?

Figyelt kérdés

rengeteg olyan kérdést olvasni, hogy a "férjem megcsal", vagy "elvált x gyerekes anyuka vagyok, mennyi esélyem van újra kezdeni?".


Egy kis bevezetés:

Most taposom a húszas éveim elejét és tapasztalatból mondom, hogy én mint rendes, udvarias fiú csak barátként kellek a lányoknak. Voltak olyanok, akik azt mondták, hogy ő nekik férfi kell, voltak olyanok akik azt, hogy olyan rendes vagyok, hogy csak barátként tud rám tekinteni.

Az egész amiatt van, mert nem a szexre hajtok.

Olyan lányokkal is ismerkedtem volna, akik ezt tudták rólam és ezért akartak volna velem ismerkedni, csakhogy miután tudatták ismerkedési szándékukat eltűntek mint szürke szamár a ködben.

Nos igen, itt egy elég kemény ellentmondásba ütközünk: minden nő/lány arra panaszkodik, hogy a pasiknak csak azon jár az eszük, DE a gyakorlat azt mutatja hogy nekik mégis ilyen párra van szükségük.


A legnagyobb ajándék amit a nő adhat egy férfinak, az hogy szül neki gyereket/gyerekeket.

Szerintetek mennyire fair, hogy a külső és a "sármosság" alapján választanak párt eleinte, őt ajándékozzák meg gyerekkel?

És amikor zátonyra fut a kapcsolatuk, és amikor -elnézést a szóhasználatért- sz*rban vannak, akkor mindjárt átértékelik eddigi nézeteiket, és már rögvest egy lelkitárs kell nekik, aki elfogadja őket gyerekestül mindenestül.

Megjegyzem, ekkor már lehet hogy olyan ember kell majd nekik aki azelőtt "túl jófiú" volt számukra.


Csak szerettem volna egy kis tükröt tartani az ilyen nők elé, bár megváltozni úgysem fognak.


2011. márc. 10. 09:45
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

18:48: te tudod, a te életed.

de szerintem pasiban is vannak rendesek, ahogy nőkben is.

és mind a két nemből vannak szaralakok.

2011. márc. 10. 19:54
 32/37 anonim ***** válasza:
A pasiknál is így működik, persze nem mindnél, de soknál. Nagymellű, feszes popsi, cicababa, aztán, ha megfújta az összes pénzét, és még nem utálja az összes nőt egytől-egyig, mert "mind a pénzre hajt" ökörség szorul bele, keres egy szolidabbat.
2011. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Na látod kérdező, pont erről beszéltem (írtam), hogy a nők is nézik a külsőt, magasság, felépítés, helyes arc (legalábbis szimpatikus).

Azokat a kövér lányokat, akiket kihajítottál, nekik te lettél volna az igazi.


Amúgy én úgy vettem észre, hogy a pasik mindig maguknál jobbat keresnek. Főleg akik nagyon csúfak és rosszul néznek ki (sovány, kövér, alacsony..stb) azok nem elégednek meg egy akármilyen nővel. Úgy hajtják el a duci lányokat, csak úgy repülnek szegények.

Volt egy pasas aki randira hívott kb. volt 166 cm (mint én) és azt mondta hogy neki alacsony nő szóba se jöhet de duci se!!! Ba+, nem tudom mire volt annyira oda, amikor olyan volt mint egy kis törpi.


Kérdező, szerintem te nem lehetsz csúnya, csak tényleg kicsit legyél magabiztosabb vagányabb.

Vagy az is lehet, hogy te olyan nőkre buksz, aki viszont rád nem. (mert ők mondjuk másféle pasikat kedvelnek).

2011. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

13:03: igen nekik én lettem volna az igazi, addig amíg le nem fogynak. utána kerestek volna másik pasit.


és a duciság nem veleszületett dolog. azon lehet változtatni!!!

engem pl nem érdekel mekkora egy lány (akkora ha lehet ne legyen mint én, de önmagában ez sem kizáró ok ha tényleg bejönnék neki)

arc: a haverjaim meg szoktak hökkenni hogy milyen lányokat tartok szépnek. úgyhogy nem hinném hogy válogatós lennék.


magabiztosabb, vagányabb... igazad van, csak ez emlékeztet a szerencsétlen futballista történetére "nem baj Pistike hogy 300 meccs alatt egy gólt sem rúgtál és csak 10x értél a labdához, légy magabiztos, és úgy sikerülni fog"

bocsi a stílus miatt, csak ma nincs túl jó napom.

2011. márc. 11. 13:53
 35/37 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok(az előző). Van egy srác ismerősöm, aki mindig azt mondogatta, hogy rá csak a kövér nők buknak, pedig ő nem szereti a kövéreket. Nekem tetszett a pasi, sőt nagyon bejött (még most is) de nem kezdtem ki vele, mert nem mertem. Amúgy vékony vagyok. De ő sem kezdeményezett...szóval ilyenkor ne csodálkozzanak a pasik ha a kövér lány mer udvarolni, akkor az jut...persze lehet hogy nem tetszettem neki, bár mondta egyszer h gyönyörű vagyok-de igazán nem hajtott rám. Hát így járt(unk).
2011. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
hány éves az illető?
2011. márc. 13. 19:36
 37/37 anonim ***** válasza:
30 valamennyi. Szóval nem tini:)
2011. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!