Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekben az esetekben mire...

Ezekben az esetekben mire várnak a nők?

Figyelt kérdés

rengeteg olyan kérdést olvasni, hogy a "férjem megcsal", vagy "elvált x gyerekes anyuka vagyok, mennyi esélyem van újra kezdeni?".


Egy kis bevezetés:

Most taposom a húszas éveim elejét és tapasztalatból mondom, hogy én mint rendes, udvarias fiú csak barátként kellek a lányoknak. Voltak olyanok, akik azt mondták, hogy ő nekik férfi kell, voltak olyanok akik azt, hogy olyan rendes vagyok, hogy csak barátként tud rám tekinteni.

Az egész amiatt van, mert nem a szexre hajtok.

Olyan lányokkal is ismerkedtem volna, akik ezt tudták rólam és ezért akartak volna velem ismerkedni, csakhogy miután tudatták ismerkedési szándékukat eltűntek mint szürke szamár a ködben.

Nos igen, itt egy elég kemény ellentmondásba ütközünk: minden nő/lány arra panaszkodik, hogy a pasiknak csak azon jár az eszük, DE a gyakorlat azt mutatja hogy nekik mégis ilyen párra van szükségük.


A legnagyobb ajándék amit a nő adhat egy férfinak, az hogy szül neki gyereket/gyerekeket.

Szerintetek mennyire fair, hogy a külső és a "sármosság" alapján választanak párt eleinte, őt ajándékozzák meg gyerekkel?

És amikor zátonyra fut a kapcsolatuk, és amikor -elnézést a szóhasználatért- sz*rban vannak, akkor mindjárt átértékelik eddigi nézeteiket, és már rögvest egy lelkitárs kell nekik, aki elfogadja őket gyerekestül mindenestül.

Megjegyzem, ekkor már lehet hogy olyan ember kell majd nekik aki azelőtt "túl jófiú" volt számukra.


Csak szerettem volna egy kis tükröt tartani az ilyen nők elé, bár megváltozni úgysem fognak.


2011. márc. 10. 09:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%
Csak annyit kérdezz a nőktől, hogy melyik pasitípustól lesznek előbb nedvesek, és megkapod a választ, hogy miért őt választják.
2011. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

10:23 83%


Na igen, ezt ki is felejtettem. Mondjuk tegyük fel alább hagyom, és összeházasodom egy komplexusos, csúf pasival aki mindezeket a külső tulajdonságokat a jóságával kompenzálja, mert ez nem más, mint KOMPENZÁLÁS.


Aztán csinál nekem gyerekeket de aztán mégis jut neki egy nő akivel megcsal (hogy igazolást kapjon h ő mégis jó hím)....


Na akkor mi van? 1 van egy olyan férjem, aki ronda, nem is túl jó vele a szex, nem is nagyon kívántam soha, csinált nekem olyan gyerekeket, akik valószínű mérgesek lesznek, ha megnőnek, hogy miért 165 centisek férfi létükre, a lányaim meg mérgesek lesznek, mert apu iszonyú ronda arcát örökölték és állandóan kompenzálniuk kell:P

És persze pluszban a férjem még meg is csal.... mert ugye szegény komplexusos és most hajlandó volt vele egy bányarém ágyba bújni...

Szép kilátások.


Amúgy nem értem miért nem örül egy csúf férfi ha egy olyan férfi gyerekét nevelheti, aki nem olyan komplexusos és csúf lesz mint ő?

2011. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

"Csak annyit kérdezz a nőktől, hogy melyik pasitípustól lesznek előbb nedvesek, és megkapod a választ, hogy miért őt választják."


Bizony... az okos, kedves és jóképű férfiaktól.

Miért nekünk is van szemünk, hogy mi a kívánatos...



Miért ti férfiak a 150 cm/90 kilós, pattanásos, bús képű, zsíros hajú, butuska "gyere gyorssssan szülni akarok neked 10 gyereket" című nőre izgultok fel???


Akkor miért panaszodnak a kövér önbizalom hiányos lányok h a pasik nem akarnak tőlük semmit?

2011. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Amíg minden farokhuszár bombanőt akar, addig ne panaszkodjon senki sem. A pasik is adhatnának magukra.
2011. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%

Különben ez mind a férfiak hibája. Attól, hogy valaki jóképű arcot és jó testet kapott illetve jó észt, attól még nem kell embertelennek lennie. Legyen hűséges, legyen gerinces igazi férfi.


Vagy a férfiaknál a jó külső az a belső rovására megy? Vajon miért?


És a komplexosos csúf talán még nem jó képességű férfi miért kompenzál? Legyen olyan amilyen!


Vagy talán a csúf pasi csak azért ilyen imádnivaló férj mert nincsen akivel megcsalhatná a párját?

És ha jönne egy bomba nő, akkor is visszautasítaná, mert neki annyira jó a lelke?

2011. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
75%
Pont ez a probléma, hogy te azt gondolod, csak kétféle nő létezik. És csak kétféle férfi.Az olyan mint te, meg a macsós rosszfiú. Hát tudod, valamit te is rosszul csinálsz, nem csak a nők. Meg vagy győződve róla, hogy veled minden ok, de valamit figyelmen kívül hagysz: vannak olyan nők, akik tudnak jól partnert választani, és nem csak ez a két véglet jön számításba náluk. Könnyű mindent a nőkre fogni, te azt állítod, neked azok kellenek, akik rosszul döntenek, mert nem téged választanak. Szerinted akkor te jól döntesz és választasz, hogy náluk kopogtatsz?Ezzel magadat is minősíted.
2011. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és akkor te is azt kapod, amit megérdememelsz, mint mindenki. Aki rosz helyen kopogtat, az ne csodálkozzon, ha nem nyitnak ajtót.
2011. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy így leírod, szerintem a fő baj az, hogy nem vagy elég színes, sokoldalú. Oké hogy udvarias vagy, de attól még lehet finoman pajzán humorod, vagy űzhetsz valami izgalmas extrém sportot, netán lehetsz vadabb egy némely dologban.

Az a baj, hogy túl egy vagy, csak az udvarias, segítőkész kedves fiút látják benned, mert neked ez a szereped, ezt adod. Nincs eléggé kifejlesztve a többi készséged, nem vagy elég kifejező.

Én nekem például a lányos arcú, izomtestű pasik, az a kimondottan jóképű sosem tetszett. Sőt nekem az eredetibb, karakteresebb akár csúnyább palik szoktak tetszeni. A férfiak akiket ismerek nem kifejezetten jóképűek, sőtt... mégis nagyon vonzóak, az egyiknek olyan dumája és humora van hogy lemegyek hídba, a másik kalandos utazásokra megy, stoppol.

Az a baj, hogy nem mutatod meg hogy van több oldalad.

Az udvariasságot meg tanulhattad, beléd is nevelhették.

Nem nagy érdem. Szerintem nincs elég önbizalmad, és ezért fáj minden egyes elutasítás.

2011. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"ezért is mondom, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel."

Ezek szerint te is? ;)


Nem rég volt egy elég arrogáns pasim. Eleinte tetszett, aztán már nem. Végül sírt a szám, hogy miért bánik így velem. (szerencsére nincs tőle gyerekem, nem akarok gyereket. mástól sem.)

Szakítás után kb. 2évre rájöttem, vele egy tükröt kaptam, mert én is egy h*lye bunkó voltam. Csak én kicsi vagyok, ő meg nagy darab. Eleinte tetszett, hogy amit én nem merek, azt ő meri. Csakhogy velem is bunkó lett, és bár csak évekkel később de megértettem, azt mutatta meg, milyen vagyok (voltam) másokkal. Bunkó.

Szóval igazad van, mindenki azt kapja, amit épp megérdemel.

2011. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked az idősebb nőknél lenne nagy sikerd. :)
2011. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!