Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legjobb fellépés ezekben...

Mi a legjobb fellépés ezekben az esetekben? (kisgyerekek beszólogatására, osztálytársak piszkálása ellen. )

Figyelt kérdés

Nem nézek ki lúzernek, és nem is sokan tartanak annak. Viszont van 2-3 osztálytársam, akik azért, mert nem vagyok bunkó, hanem mindenkivel próbálok normális lenni, mindig piszkálnak (ha elmennek mellettem ütögetik a nyakam, a fejem, borzolgatják a hajam, kapucnit a fejemre húzzák stb)

És igaz ők nem sokan vannak, nekem ez mégis kellemetlenül esik.



Olyan is előfordult már, hogy 10-12 év körüli gyerekek szólogattak be az utcán...és lányok voltak...ha fiúk lettek volna akkor elkaptam volna őket, de lányokat?? főleg kisebbeket?



Ezekben az esetekben mi a legjobb fellépés, amitől tisztelni fognak?


előre is köszönöm a válaszokat!


18/F


2011. aug. 4. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiket akarsz hogy tiszteljenek téged?

A legjobb módszer ha tiszteletet kérsz tőlük.

Ezt meg lehet oldani egy fellépéssel is.

Módszerek: idiotizmus, fenyegetőzés, verekedés.

Ne legyél visszafogott és mutasd meg ki a főnök.

Csak akkor fogják abba hagyni ha tudják van mitől félni.

Ha mindig hagyod magad mindig is piszkálni fognak.

2011. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ohhhhhh ember :/ lépj fel határozótan és verd szét a képüket ... de a verekedés se jó ezért inkább ha nincs kiút akk verd csak szét őket :D én már volt hogy egy egész osztálynak neki mentem mert körbe fogtak és mégis meg úsztam . 16 vok igaz még Fiattal de már 4 éves korom otta tanulok harcművészetet és még se élek vissza vele csak ha nincs más kiút
2011. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Verekedned nem kell, csak a megfelelő pillanatban egyszer megütni vagy megrúgni az illetőt. Arra gondolok ami megtörtént egyszer velem, én is 17-18 éves lehettem, és voltam 180 centi, visszahúzódó, csendes gyerek, de jó tanuló voltam, és persze ez ok volt egy-két gyerek piszkálódásának. Tipikusan azok a gyerekek akik csak akkor szól be vagy anyázik ha megvan köztetek egy bizonyos távolság akkor onnan ugat mint egy pincsi a kerítés másik oldalán. Egyszer sikerült sarokba szorítanom, egy nagypofájú srácot úgy két fejjel volt nálam alacsonyabb, és olyan jól megtudtam rúgni a lábait hogy egy hatalmasat esett, az utcán történt, én mentem továbba dolgomra valamit még biztos szóltam neki, már nem tudom mit. ezek után vele többet nem volt semmi dolgom. A te eseted más, nem rúghatod fel egyik kiscsajt sem, legalábbis nem a nyílt utcán, esetleg ha ketten vagytok valahol. Megérdemelné az összes, előfordul hogy csitrik a huszonéveseknek is beszólogatnak, mert biztos így érzi jóbban magát. Hát nem tudom, lehet ha nyilvánosság előtt valahogy meg bírnád alázni őket akkor befejeznék a szívózást.
2011. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!