Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekben az esetekben mire...

Ezekben az esetekben mire várnak a nők?

Figyelt kérdés

rengeteg olyan kérdést olvasni, hogy a "férjem megcsal", vagy "elvált x gyerekes anyuka vagyok, mennyi esélyem van újra kezdeni?".


Egy kis bevezetés:

Most taposom a húszas éveim elejét és tapasztalatból mondom, hogy én mint rendes, udvarias fiú csak barátként kellek a lányoknak. Voltak olyanok, akik azt mondták, hogy ő nekik férfi kell, voltak olyanok akik azt, hogy olyan rendes vagyok, hogy csak barátként tud rám tekinteni.

Az egész amiatt van, mert nem a szexre hajtok.

Olyan lányokkal is ismerkedtem volna, akik ezt tudták rólam és ezért akartak volna velem ismerkedni, csakhogy miután tudatták ismerkedési szándékukat eltűntek mint szürke szamár a ködben.

Nos igen, itt egy elég kemény ellentmondásba ütközünk: minden nő/lány arra panaszkodik, hogy a pasiknak csak azon jár az eszük, DE a gyakorlat azt mutatja hogy nekik mégis ilyen párra van szükségük.


A legnagyobb ajándék amit a nő adhat egy férfinak, az hogy szül neki gyereket/gyerekeket.

Szerintetek mennyire fair, hogy a külső és a "sármosság" alapján választanak párt eleinte, őt ajándékozzák meg gyerekkel?

És amikor zátonyra fut a kapcsolatuk, és amikor -elnézést a szóhasználatért- sz*rban vannak, akkor mindjárt átértékelik eddigi nézeteiket, és már rögvest egy lelkitárs kell nekik, aki elfogadja őket gyerekestül mindenestül.

Megjegyzem, ekkor már lehet hogy olyan ember kell majd nekik aki azelőtt "túl jófiú" volt számukra.


Csak szerettem volna egy kis tükröt tartani az ilyen nők elé, bár megváltozni úgysem fognak.


2011. márc. 10. 09:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Húúú,igazad van.

Az én férjem nem csal meg és nem is macsó.Ő egyben a legjobb barátom is(bár hülyeség de így van)

2011. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Tudom, kétféle nő van, az akikről írtam, meg a rendes lányok/nők.

Sajnos az utóbbi kategóriát hihetetlenül taszítom(?), és mindig foglaltak :P

2011. márc. 10. 09:52
 3/37 A kérdező kommentje:

ezért is mondom, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel.

Neked számított a belső is, nem is kicsit, cserébe kaptál egy hűséges férjet.

akinek meg csak a külső számít meg hogy rosszfiú legyen vagy macsó, az meg úgy járt. lehet irigynek vagy rosszindulatúnak nevezni de nem tudom sajnálni őket.

2011. márc. 10. 09:54
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

A nőket nem lehet megérteni. Én is gondolkoztam ezen a kérdésen, bár nő vagyok.

Felesleges is ezen törni a fejed, nincs benne semmi racionalitás. Sajnos ma a szerelmi házasság a divat, aztán ez lesz belőle. Mert egy jófiúba nehéz beleszeretni. Azt elfogadod, hogy mindig melletted áll, de semmi olyan, ami megdobogtatja a szíved. Abba szeret bele az ember, aki egyrészt mindenki másnak is tetszik, másrészt bizonytalan, lehet, hogy ma egész nap bókol, aztán egy hétig színét se látom. Csúnyán hangzik, de igazi izgalmas szerelmet ilyen emberrel lehet átélni.

Én most egy "rendes" sráccal vagyok együtt. Nagyon szeretem, de egyáltalán nem úgy, ahogy azt, aki anno képes volt szerdán hajnali kettőkor felhívni, hogy a kapu előtt áll, menjek le.

De én már beláttam, hogy a nagy lángoló szerelem nem tarthat egy életen át, mert felőröl. Sok nő egész életében nem látja ezt be.

2011. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%
Drága barátom, nekem a szövegedből nem egy széplelkű fickó jön le, ha mellé meg még csufika is vagy, akkor meg így jártál. Próbáld feldolgozni! :)
2011. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

Na ebben van vmi amit irtál...

Ha csak magamat tekintem, fiatalon én is a macsósabb, jóképű pasikat kerestem.Hogy miért, gőzöm nincsen.Mindegyik átvert, megcsalt stb.

Utána eldöntöttem, csakis jófiuhoz megyek férjhez és igy is lett!

Nem akarok egy életen át idegeskedni,nekem a lelki nyugalmam mindennél fontosabb.

Szeretem becsülöm, tisztelem a párom,igaz társ mindenben.

Érettebb aggyal soha nem kellene szépfiú...

2011. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem jóképűség kérdése. Csak sokan kenik erre. Egyik szerelmem kifejezetten csúnyácska volt és alacsony mégis megbolondultak érte a nők, annyira laza, intenzív, magabiztos, szeszélyes alak volt. Még verekedtek is érte.

Én is imádtam persze :)

2011. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok!Kora csikókoromban vonzottak a lezser, igazán szép fiúk. Jól bele is választottam. Férjhez is mentem egy ilyen férfihoz.Aztán 13 év alatt nemcsak a számomra volt szép fiú, hanem rajtam kívül még nagyon sok nőnek. Elváltam. Második férjem a szép fiúk ellentéte volt. Nem egy Adonisz, de nem is az volt a lények, hanem ahogy hozzám állt. Kedves szeretni való embert találtam meg benne, aki megbecsül. Na ez a lényeg!
2011. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

Nohát akkor majd idősödsz egy kicsit és te is átértékeled nem minden fekete-fehér.


Az én férjem sem egy bredpitt, nem is kellett volna akkor. Amikor engem "beszerzett" mindenki el volt ájulva, mert sokak szerint nagyon szép vagyok, és az IQ-m is feljebb van a békáénál.

Szültem neki gyereket, szerettem, úgy gondoltam, hogy a Társam. Igen, nagybetűvel.


Mégis megcsalt, holott elvileg mindent megkapott (figyelmet, tiszteletet, szerelmet, tiszta ruhát, meleg ételt minden nap stb). Ráadásul idősebb és sokkal rondább nővel. A fiatal lányok meg vannak érte veszve, mert olyan humora van, hogy annak nehéz ellenállni. Igaz nekem nem nagyon jön be, nem is azért választottam.


No erre mit lehet mondani? Tényleg megérdemlem a sorsomat?

2011. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

Látod kérdező, én meg pont a férfiakat nem értem!!!


Miért nincs választék férfiakban?

Miért van az, hogy a jóképű férfi (aki még szép utódokat tudna csinálni) AZ MIÉRT CSAL MEG, MIÉRT BUNKÓ, MIÉRT NEM KEDVES ÉS MIÉRT NEM TESZ MEG MINDENT A NŐÉRT?


Aki meg alacsony és csúf, ha valamilyen külső hibája van,vagy pl. buta de iszonyúan hűséges, meg tuti tökéletes férj lenne???


Miért nincs olyan hogy JÓKÉPŰ OKOS ÉS HŰSÉGES???


Nekem eddig két férfi volt az első nem túl szép de a csillagokat is lehozta s a másik álompasi de totál bunkó, mint gyorsan kiderült!

Csak a kettőt ötvözni kellett volna és tökéletes férfi lett volna!


Abban igazuk van a nőknek ha csinál nekik egy hűtlen de amúgy jó képességű, jó felépítésű férfi gyereket, az a gyerek szép lesz és valószínű jobban is boldogul, mint egy pesszimista torz, alacsony, buta (rossz képességű) kopaszodó komplexusos férfi csinálta volna...

Persze felnevelésre tökéletes de minek akar egy pesszimista tök csúf pasi komplexusos, ronda utódot magának?


Bocs, nem a kérdezőre gondoltam, mert lehet hogy ő kivételesen egy átlagos helyes srác.

2011. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!