Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekben az esetekben mire...

Ezekben az esetekben mire várnak a nők?

Figyelt kérdés

rengeteg olyan kérdést olvasni, hogy a "férjem megcsal", vagy "elvált x gyerekes anyuka vagyok, mennyi esélyem van újra kezdeni?".


Egy kis bevezetés:

Most taposom a húszas éveim elejét és tapasztalatból mondom, hogy én mint rendes, udvarias fiú csak barátként kellek a lányoknak. Voltak olyanok, akik azt mondták, hogy ő nekik férfi kell, voltak olyanok akik azt, hogy olyan rendes vagyok, hogy csak barátként tud rám tekinteni.

Az egész amiatt van, mert nem a szexre hajtok.

Olyan lányokkal is ismerkedtem volna, akik ezt tudták rólam és ezért akartak volna velem ismerkedni, csakhogy miután tudatták ismerkedési szándékukat eltűntek mint szürke szamár a ködben.

Nos igen, itt egy elég kemény ellentmondásba ütközünk: minden nő/lány arra panaszkodik, hogy a pasiknak csak azon jár az eszük, DE a gyakorlat azt mutatja hogy nekik mégis ilyen párra van szükségük.


A legnagyobb ajándék amit a nő adhat egy férfinak, az hogy szül neki gyereket/gyerekeket.

Szerintetek mennyire fair, hogy a külső és a "sármosság" alapján választanak párt eleinte, őt ajándékozzák meg gyerekkel?

És amikor zátonyra fut a kapcsolatuk, és amikor -elnézést a szóhasználatért- sz*rban vannak, akkor mindjárt átértékelik eddigi nézeteiket, és már rögvest egy lelkitárs kell nekik, aki elfogadja őket gyerekestül mindenestül.

Megjegyzem, ekkor már lehet hogy olyan ember kell majd nekik aki azelőtt "túl jófiú" volt számukra.


Csak szerettem volna egy kis tükröt tartani az ilyen nők elé, bár megváltozni úgysem fognak.


2011. márc. 10. 09:45
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

rám még senki sem mondta hogy ronda vagyok. alacsony sem vagyok, és kövér sem.

mégis túl jófiú vagyok csajozáshoz.

néha én is ledöbbenek rajta, hogy a mai emberekhez képest mennyire lelkiismeretes, becsületes vagy őszinte vagyok.

sajnos.

2011. márc. 10. 12:00
 22/37 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az a baj, hogy nem úgy választanak maguknak párt az emberek (akár férfi akár nő), hogy két hétnél tovább gondolnák a másikkal az életet. Ha így tennének, és fontos volna a külsőn kívül más is, sok csúf pasi dobogtatná meg a ői szíveket, és sok csúnyácska nőre gondolnának úgy a pasik, hogy "ő kell nekem".

Az első beszélgetésből kitűnik, hogy milyen típusú emberrel hozta össze az embert a jósors.

Régen mi vol ta fontos párválasztásnál? Legyen a férfinak becsületes munkája, legyen elég erős, hűséges. A nő meg legyen házias, tudjon főzni, gyereket nevelni. Ez előtte is fontos volt, nem csak utána. Akkor már késő.

2011. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Végülis engem nem izgat, mert egy ilyen elvált nővel szóba sem állnék. Hiába imponál neki a sok csalódás után hogy milyen jófiú vagyok :)


Itt csak azzal van a probléma hogy ok, lehet hogy gyerekkel vagy hitellel a nyakában már én kellek neki hosszútávra a megbízhatóságom miatt, de mi arra a garancia, hogy nem csal meg macsós jópasikkal? hiszen elvileg a macsó pasikat szereti...

2011. márc. 10. 12:12
 24/37 anonim ***** válasza:
74%

Túl egyoldalúan látod a dolgokat, vagy rossz helyen keresgélsz. Én pl. kimondottan irtózom a macsó rosszfiús fiúktól, ugyanis ez csak leplezése bizonyos hiányosságoknak, sok esetben IQ negatív az illető.

Hidd el, nem csak a lányokban van a hiba, tudod: Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. :)

Kettőn áll a vásár.


21/L

2011. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
48%

"rám még senki sem mondta hogy ronda vagyok. alacsony sem vagyok, és kövér sem."


Attól még hogy nem mondják, lehetsz ronda. :) Egyébként nyilvánvaló hogy nem vagy jó pasi, mert akkor nem hajtanának el a nők olyan mondvacsinált indokokkal, hogy túl rendes vagy, stb... Ezek tipikus lekoptató dumák, mert egyszerűen nem jössz be nekik mint FÉRFI. A férfiak amúgy is hajlandóak túlbecsülni magukat, (és ezt nem csak a külsőre értem) úgyhogy szerintem neked elsősorban a saját udvarodon kellene körbenézned, mielőtt az elvált nőket fikázod.

2011. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondod, nem kellene neked egy elvált nő. Kis káosz lehet a fejedben. Megnézném, ahogy épp elküldesz egy nőt,miután itt sírsz, hogy egynek sem kellesz.
2011. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

15:07: :DDD

lehet hogy hihetetlenül hangzik, de már küldtem el lányokat, és nem azért mert gyerekük volt.


attól hogy néha kétségbe vagyok esve, nem jövök össze akárkivel... minek nézel te engem? :D

2011. márc. 10. 16:28
 28/37 anonim ***** válasza:

Egyébként lehetséges, hogy akinek gyereket szültek, az is rendes pasi volt. Egy ideig. Szerinted miért van az, hogy nem egy olyan pasival jártam már, aki eleinte rendes volt, de aztán megkattant és úgy törölte belém a lábát, hogy csak pislogtam?!

Eleinte volt ott minden, udvarlás, becézés, kedvesség, én meg olvadtam, hogy milyen kedves, rendes... Aztán mire kialakult valami komolyabb érzelem nálam, mintha kicserélték volna, lett belőlük bunkó, flegma, nem törődöm barom....

Egy idő után már úgy van vele az ember, hogy vagy nem kell senki inkább, vagy akkor legyen már eleve bunkó, előbb-utóbb úgyis az lesz :(

2011. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, de talán azért választják a nők a jóképű, sármos, izmos, magas, szép férfiakat, amiért a férfiak a csinos, szőke, kékszemű cuki lányokat.

??????????????

Mert férfiak és nők a széphez vonzódnak. A lelkitársas duma meg kamu. Kell valaki aki fizeti a rezsi/kaja/benzin stb. felét. És ezen a ponton a nők kompromisszumot kötnek. Mert a gyereket nekik kell felnevelni. Igen kevés férfi nyafog váláskor arról, hogy ő akarja a gyereket nevelgetni.

2011. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

igen, én is válogatok a lányok közül. de ha jól vettem észre nincsenek irreális elvárásaim.

nem topmodellt keresek.

viszont nálam az igényesség kicsit tágabb fogalom, mint másoknál. ugyanis egy kövér lányra nem tudnám azt mondani hogy igényes, hiszen ő maga hízott el. és tehetne is ellene, hogy lefogyjon.

megjegyzem nem baj ha van mit fogni rajta, de egy ponton túl már kövérségnek nevezendő, ami visszataszító.


úgy értem, ha én kihozok magamból mindent amit tudok: rendszeresen sportolok, napi szinten tisztálkodok, nem hagyok borostát sem bajuszt sem szakállat, és megpróbálok átlagos de mégis "trendi" ruhákba járni, akkor ugyanez elvárható egy lánytól is.

mert aki 160 cm és 75-80 kiló, nem csak a testéről árul el sok mindent a testsúlya, hanem a mentalitásáról, élethez való hozzáállásáról.


erre csak azért tértem ki részletesebben mert általában a kövérebb lányoknak nagyon be szoktam jönni. de gondolom csak a kompromisszum miatt. ha eldobnának egy 10est magukról vagy többet úgy otthagynának hogy fel sem ismernének az utcán.

2011. márc. 10. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!