Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van értelme így az...

Vajon van értelme így az egésznek?

Figyelt kérdés
Ürességet érzek. Pedig van egy jó párkapcsolatom, nagyon keveset találkozunk az igaz. És rajta töltöm ki a feszültséget, amit nem szabadna. Nem tudom, hogy változtathatnék. Újra szeretnék élni, nem tengeni-lengeni a szabadnapjaimon. Remélem tud valaki segíteni:(
2011. márc. 7. 19:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

Igen, tudom, önző vagyok ebből a szempontból, hisz szükségem van rá. S nem ezt érdemli, de mégis megpróbálok jobb lenni.

Igazatok lehet. Hobbi kellene.

Vendéglátósként dolgozom, hol 9 órát, hol 14. Ha az utóbbi, akkor hazajövök, azután alszom is.

Ő is vendéglátózik, rajta van a dolgon, hogy többet legyünk együtt.

Én vagyok gyenge, mert nem tudom elfogadni a helyzetet. Pedig nem lázadozni kellene.

2011. márc. 7. 19:41
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a, hogy ha el s hagynám, az egy menekülés lenne a problémák elől. Nem akarok gyáva lenni.
2011. márc. 8. 10:10
 13/14 anonim ***** válasza:

lehet, az a gond, hogy haragszol rá, mert ritkán találkoztok. Nem is nagyon rá, hanem a helyzetre. Ez valami tudat alatti dolog lehet, hogy mikor újra találkoztok, kiadod magadból a felgyülemlett mérget. Ezt magadban kell tisztázni, hogy neked megy-e így a kapcsolat, ha igen, akkor viszont ügyelned kellene arra, hogy a kis idő, míg együtt vagytok, minél tartalmasabban, nyugodtabban, minél nagyobb szeretetben, szerelemben teljen.

Szerintem sokáig nem maradtok együtt, ha így csinálod. Neki erre nincs szüksége. És szerintem neked sem...

2011. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves utolsó válaszoló. Már változtattam azóta a dolgon. Nem ellensége akarok lenni, hanem a támasza, társa.

Igen, a helyzetre haragszom. Mert nem akar jobb lenni. Előtte sem volt olyan nagyon jó. De azt sem mondhatnám, hogy a legrosszabb. Pl.: azért nem, mert itt van nekem, és legalább minden éjjel együtt alszunk. Meg néha a szabadnapunk is egyezik. Mondják mások, hogy ha 24 órát együtt lennénk egy nap, az sem lenne jó. Nem is ezt szeretném, csak napi pár órát. No, de ez van. Remélem, hogy lesz jobb is.

2011. márc. 14. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!