Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne, hogyan tovább?...

Ki mit tenne, hogyan tovább? Mi értelme az egésznek?

Figyelt kérdés

megprobálom röviden,de nem fog menni:

A családom:Apám egy idióta,aki mindig veszekedik,tönkrett idegileg lassan 22 éves koromra.Anyám anyagilag tett tönkre minket,nem tud bánni a pénzzel,cigivel és gyógyszerrekel tömi magát.Testvéreim:Nagyobbik bátyám már itthogyott,él mint hal a vízben.Anyám az ő és barátnöje segitségéel vett fel egy 500 ezer ft-s kölcsönt.3 hónapja nem tudja odaadni a részletett,és erre ők telefonon felhivták apámat hogy mikor adjuk oda(jogosan).DE azt nem mondták el neki hogy abböl a pénzböl az ő 120 ezer ft-s kölcsönük is ki lett fizetve.Nagyon jól tudták hogy apám kiakad és veszekedni fog,de öket ez nem érinti.CSak hamisan tetetik,kelletik magukat.Ráadásul kaptak tölünk egy kocsit,amin úgyan van részlet hátra még,de mi már kifizattünk 1.5 milliót belöle,ingyen kapták meg,átvették tölünk.A kisebbik tesóim mint az ördögök,rosszak,nem fogadnak szót,orditanak,veszekednek.

A "barátaim":Én nekik mindig segitsek,hallgassam meg a panaszukat,nézem meg ,javitsam ki ahol hibáztak,de mikor én kérek segitséget,vagy kicsit panaszkodnék,soha nem segitenek,meg se hallják néha.

Igy élve lassan 22 éves koromra nem érzek mást belül csak hatalmas ürességet,nincs mi motiváljon,depresszios vagyok is talán,de nem akarok orvoshoz menni,arra sincs pénzem. Egy hónap múlva vizsga,aztán munkahelykeresés...

Ami kis szükségletem van azt a néha általam sikeresen elöteremtett pénzböl fizetem.


2011. ápr. 8. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
a családi pénzes dologra azt tudom mondani,h mivel egy család vagytok,ott segítsétek ki egymást ahol tudjátok!a barátaidat meg válogasd meg jobban ha ilyenek!ne segíts nekik,ne foglalkozz velük így hátha észre veszik magukat ha nem akkor nem is barátok!lesz majd aki az igaz barátod lesz!
2011. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"sikeresen elöteremtett pénzböl" alatt megis mit ertesz?
2011. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy nem segitenek,csak a gondot okozzák.Ha sikerül munkát szereznem(folia,forditás,szerelés,bármi)
2011. ápr. 8. 15:44
 4/4 A kérdező kommentje:
ja nálunk minden ünnep veszekedéssel telik,ha átjön valaki addig megy a színjáték...
2011. ápr. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!