Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van értelme így az...

Vajon van értelme így az egésznek?

Figyelt kérdés
Ürességet érzek. Pedig van egy jó párkapcsolatom, nagyon keveset találkozunk az igaz. És rajta töltöm ki a feszültséget, amit nem szabadna. Nem tudom, hogy változtathatnék. Újra szeretnék élni, nem tengeni-lengeni a szabadnapjaimon. Remélem tud valaki segíteni:(
2011. márc. 7. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, halvány segédfogalmam sincs róla, mi lehet a bajod, így picit nehéz lenne segíteni. Talán foglald el magad, ne csak arra várj, mikor taliztok, amikor nincs ott. Amikor meg végre ott van, rázúdítod az összes keserűséged. Kéne valami hobbi, hogy jobban/tartalmasabban teljen az egyedül töltött idő.
2011. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szegény párod.... szerintem te nem nagyon szeretted... már bocsi, főleg ha üreséet érzel magadba! Egy kis környezetváltozás kénne!
2011. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem. Életemet adnám érte. S ne úgy képzeld el, hogy mindig veszekszem vele. Csak rossz, hogy alig látom. Esténként kb 10 percre (munkabeosztás miatt), vagy ha van közös szabadnapunk. Tudom, hogy rossz vagyok. De szeretnék ezen változtatni mindenképpen, és egyedül már nem megy :(
2011. márc. 7. 19:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Amit tudni lehet miért van így: abban dolgozom, amit utálok, az álmom darabokra törött, amiben szerettem volna dolgozni. Nem ér semmi pozitív. Talán... Vagy nem tudom :(
2011. márc. 7. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Én csak hétvégén találkozok a szerelmemmel, de attól függetlenül olyan érzések kavarognak bennem amit lehet leírni. Messze van, nagyon messze, de ettől függetlenül tele vagyok szeretettel, szerelemmel.


A düh levezetés az nehéz dolog nálunk is volt ilyen sajnos én vezettem le ő rajta, de ne őt bántsd! Meg kell tanulni kordában tartani az indulataid

2011. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkoztam, hogy inkább elhagyom, más biztos boldogabbá tudja tenni. De a szívem nem enged. Túlságosan szeretem ahhoz. Mindenképpen változni akarok.
2011. márc. 7. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, de az csak egy munka, nem az életed. Az életed a munkán kívül van. Ott kell keresgélni valamit.
2011. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el ezt a könyvet: Louise L. Hay - Éld az életed
2011. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha túlságosan szereted, akkor tudnod kellene elengedned őt, ha tudod, hogy nem vagy rá jó hatással.


Beszéljetek erről, és gondolj bele, meddig lesz ez így. Ezt a munkát fogja csinálni mindíg, gondolt e változtatásra, hogy többet tudjatok találkozni. Viszont nem kell tőle mindezt elvárni, csak jó tudni, akkor közelebb jutsz a döntéshez, hogy mit is tegyél.

Ne otthon kuksolj(nem mintha tudnám mit csinálsz) az csak savanyít rajtad, mozdulj ki, bár tudom nem lehet könnyű egyedül.

Szedd össze magad a kis időt boldogságban tölsétek, mert ennek így tényleg mi értelme lenne ?

Beszéljetek erről.

2011. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ülj össze barátokkal, beszélgessetek, vagy egyszerűen csak mondjuk egy munkatársaddal, kell valaki akivel megbeszélj mindent, addki magadból amit szeretnél,mond el valakinek mi bánt,stb..
2011. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!