Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki 30 évesen szűz (nő)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
3%
18:50-es... Igen, lehet hogy nyers vagyok, de örülök, hogy legalább te talán érted, mit akarok mondani... Aki eddig vár a szexszel, annak ebből max hátránya lesz...
2011. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egyik barátnőmről kb két hete tudtam meg hogy még nem volt sose pasija és szűz és 29 éves múlt. Nos nála az a gond, hogy idealizált magának egy nem létező férfi típust (tudjátok a tv-ből közvetített tökéletes férfi kép) és mással nem volt hajlandó kezdeni, lenézte őket. Most pedig annyira besavanyodott már, hogy nem is akar férfiakhoz közeledni, inkább a kitalált idealizált pasikról álmodozik. Ja és van egy macskája...
2011. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
95%

"Én is aggszűz nő vagyok (26 éves), csinos, jóalakú, normális, ha kell vicces ha kell komoly."

Normális, sportos, konzervatív, humoros 30/F vagyok, ismerkedünk?

2011. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%

Én 27 éves nő vagyok,szintén szűz. Egészségesnek, normálisnak, életvidámnak, tartom magam. ...és igen, a környezetem azt mondja, nagyon szép vagyok.(Elnézést kérek, nem szokásom ilyeneket írnom saját személyemről, csak egyesek becsmérlő szavait igen bántónak találom.

Nem hinném, hogy a szüzesség megléte/vagy nem léte lenne a döntő abban, hogy milyen értékes az ember.(Aki embertársait egy ilyen dolog alapján ítéli meg, az már bocsánat, de nagyon nem intelligens..)

Úgy gondolom,ez a dolog egyrészt mindenkinek a magánügye, másrészt pedig nem verseny. Csak az Igazival érdemes.

2013. márc. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
22%

Az elmebetegnek titulált férfi pedig egy nő amúgy :D Ráadásnak én...

Attól mert szerintem nem normális és nem egészséges, hogy egy nő szűz 30 évesen, nem vagyok idióta. A szituáció igenis majdhogynem abnormálisnak tekinthető. Nem az illető konkrétan, de én aggódnék, ha ilyen embert ismernék... Akárki akit ismerek és akár 25 fölött szűz, mind akármilyen kedves/aranyos/okos/stbideális... valami bibi van velük. Ez van.


Következő amivel jöhetnétek, hogy biztos akkor én is 12 évesen vesztettem el az utcasarkon, ha ilyen a véleményem... NEM :) Sajnos (nektek) 16 múltam amikor először szexeltem, és a párommal azóta is együtt vagyunk. Együtt vesztettük el a szüzességünket, és hosszú évek alatt is nagyon jól elvagyunk szexuálisan (is) egymással.

2013. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
53%
(Nem attól aggódnék hogy ilyen embert ismerek, hanem az ismert ember miatt aggódnék... félteném, és ha közeli ismerős lenne, biztosan elbeszélgetnék vele, és megpróbálnám megérteni mi a gond ami miatt ennyire besavanyodott)
2013. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!