Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki 30 évesen szűz (nő)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 30 folotti ismerosom van, nagyon szep, nem antiszoc. vallasos, de nem melyen "szektasan", egesz egyszeruen nem akar szerelem nelkul agyba bujni es meg nem volt olyan szerencseje, hogy viszonzott szerelme legyen. Nem latok ebben semmi kulonoset.
2011. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
39%
14:39 meg vagy hülye vagy tényleg elmebeteg.
2011. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%

én ismerek egy lányt aki 30 évesen még szűz. semmi gond nincs vele, helyes, humoros, rendes csaj.kicsit ducibb de ugye ez nem lehet gond. csak valahogy még nem talált senkit. és egyre nehezebb neki. egyre zárkózottabb és egyre jobban "fél" a férfiaktól. pedig már szeretne egy férfit de valahogy aki közeledik felé azt is visszautasítja.

épp ezért gondolom azt hogy nem jó ezzel ennyi ideig várni.

2011. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
68%

Kövezzetek meg, de ez szerintem sem oké. Egy embernek 30 évesen ha olyan beállítottságú már a családalapításon kellene gondolkozni, nem az elveszett szexualitáson. A szüzességet túl korán szokták elveszíteni, de ez már a másik véglet, ami szintén nem jó.

Nekem ha ilyen idős partnerem lenne és kiderülne,hogy szűz, az első gondolatom akaratlanul is az lenne,hogy mi a gáz vele, meg hogy akkor most mindent alaposan megtanítani stb. Szóval tudom utáltok a véleményem miatt, de nekem 30-as szűz pár nem kellene.

2011. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
53%
14:39 -elmebeteg...na az ilyenek miatt maradnak a normális nők inkább szűzek.
2011. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg minden élet, emberi sors olyan bonyolult, szóval van abban is valami, hogy egy ponton túl mindenki foglalkozzon a maga dolgával és söpörgesse a maga portáját. Ha Ő segítséget kér, oké, ha nem, akkor meg fogadd el, hogy neki így alalkult az élete. Az Ő dolga!
2011. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
12%

Életképtelen. 30 éve alatt rájöhetet volna legalább egyszer az az inger, hogy elkapjon valakit a .....nál fogva. Szerintem mindenképpen valami lelki eredetű szörnyűségről lehet szó, ami a libidó, a biokémiai folyamatokat blokkolja.

És csókolozni sem csókolózott, vagy meg se ujjazták? Csak volt valami...

2011. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
32%

A helyében én elmennék először pszichológushoz, mert itt már mélyebb a baj! Biztosan valami lelki sérülés miatt nem engedi magához közel a férfiakat, mert nem hiszem el, hogy nem volt még olyan, aki próbálkozott volna.

Remélem megoldódnak a gondjai, mert szerintem hosszú lesz az út és a korából adódóan már nehéz is..

2011. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem találta meg az igazit.
2011. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%

Régen sem feküdtek le a nők fűvel-fával,mint most,még akkor sem,ha a vőlegényükkel lefeküdtek az esküvő előtt.

Nem mindenkinek az a legfontosabb,hogy bulikba járjon,pasasokkal ismerkedjen stb. Ehhez nem kell sem rondának,sem vallásosnak lenni,és semmi baj nincs velük. Csupán komolyabb dolgok érdeklik.

2011. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!