Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki 30 évesen szűz (nő)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
28%
Én vagyok az "elmebeteg", egy fiatal nő... :) Akárki akármit mondd, ez nem normális ^^ De ez van, fényezzétek csak. Ha véletlenül találkoznátok egy ugyanennyi idős szűz pasival, ott hagynátok, ahogy van. Sok álszent...
2011. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%

előző 16:02-es nincs igazad.

Én is aggszűz nő vagyok (26 éves), csinos, jóalakú, normális, ha kell vicces ha kell komoly. Nálam sokkal csúnyább nők élnek párkapcsolatban.

Egy normális nő nem hentereg össze-vissza mindenkivel,csak h ne legyen szűz, amit nem is élvezne. A nők általában szerelemből szeretnek szexelni, ők nem szoktak csak úgy pasit fogni szexre.

valószínű, hogy nem éppen rámenős nő lehet. A mai férfiaknak udvarolni kell sajnos.

Nekem momentán semmi bajom a 20-as, 30-as szűz pasikkal.

2011. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem baj ha valaki 30 éves koráig nem tudott egy kapcsolatot sem kialakítani. És erről ő is tehet (sőt nagyrészt ő),nem teljesen szerencse kérdése.

Az ilyen nők szeretik hangoztatni,hogy ők várják az igazit,nem dobják akárkinek oda magukat pedig valójában lehetőségük sem lett volna KAPCSOLATRA (nem feltétlenül 1 éjszakás kalandra gondolok).

Ez sok okból bekövetkezhet,pl túl magasra teszi a mércét,vagy éppen ő nem ad magára,vagy szép de buta ,vagy egyszerűen várja hogy a sültgalamb a szájába repüljön,de tenni semmit nem tesz érte.Vagy befelé forudló,zárkózott.

Nem normális jelenség,az biztos. Nem csak az a két verzió van,hogy 14 évesen a diszkó wcjében pakoltatod meg magad,vagy hogy 30 évesen még férfit sem láttál látom ezt sokan elfelejtik..

A szüzesség túl van misztifikálva,vagy csak túl szeretnék misztifikálni azok akiknek nincs rá lehetősége. Nem kell minden jöttmenttel ágyba bújni,de mondjuk durván 15 év alatt igenis kellene találni egy embert akit párunkká választunk. A szex meg nem kretén,undorito,erkölcstelen dolog,nem egy anyagyilkosság vagy valamiféle túlvilági dolog,hanem egy természetes szükséglet. Miért lenne az dicsőség,vagy szégyen ha valaki nem csinálja???

Inkább csak egy tátongó lyuk az illető életében,biztos hogy kihatással van a hiánya (a párkapcsolaté +szexé) az ember jellemére,gondolkodására és nem pozitiv irányban. Egyszerűen szükségünk van rá,társas klények vagyunk akkor is ha azzal nyugtatja magát valaki,hogy szándékosan tartogatja az ő "kincsét". Az már rég rossz szerintem ha valaki a legfőbb értéknek egy természetes ,alapvető biológiai szükséglet megvonását tartja szánt szándékkal magátol.Ettől senki nem lesz több de kevesebb sem.

2011. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Az ő dolga, nincs ráírva. Az már más kérdés, hogy ennyi idős korban már az emberek szeretnének pl gyereket...
2011. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolom, hogy így hozta a sors, van ilyen
2011. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

16:02-es. De igen, igazam van. Te is csak a szokásos sablondumát tudod felhozni, hogy egy normális nő nem dobja oda magát akárkinek... Mert szerinted mindenki, aki elveszti 20 alatt, csak is rossz döntés lehet? Nem kell a szüzességet túlmisztifikálni... De gondolom neked ez az egyetlen dolog, amid van... Kénytelen vagy ezzel villogni.


Csak azt nem mered mondani, hogy 26 évesen még egy olyan kapcsolatot se tudtál létrehozni, amiben volt kölcsönös tisztelet, szeretet/szerelem, és a nagyon is fontos "kémia".

2011. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Mármint 16:02-es vagyok.*
2011. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
36%
Akármennyire is nyert a 81%-os, azért közelebb áll az igazsághoz a válasza, mint a többieké.
2011. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
*nyers
2011. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon valószínű, hogy valami komoly problémája van - akár fizikai (rendellenes fejlődés) vagy lelki (erőszak, rossz nevelés), vagy túlzott elvárások, stb.

Biztos, hogy többszörösét igényli annak a törődésnek, amit egy átlagos nő - és még így is lehet, hogy semmi sem lesz belőle.


Ezen kívül 30 fölött a szűzhártya már eléggé érzékeny lehet: ha lesz párja, és az első néhány próbálkozás nem jön össze, akkor jobb, ha orvoshoz megy vele.

2011. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!